Kategorie
Filtry

Produkty marki BABYLISS

Znaleziono: 1 produkt

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

119
00
 

1 szt.

z 1

BaByliss – profesjonalne urządzenia do stylizacji włosów dla niej i dla niego

BaByliss to marka, która swoją działalność rozpoczęła we Francji. Firma zasłynęła z produkcji wysokiej jakości urządzeń do stylizacji włosów dla kobiet i mężczyzn. Dziś produkty BaByliss można znaleźć w domach milionów użytkowników na całym świecie. Klienci docenili je za wysoką skuteczność działania, przystępną cenę oraz nowoczesny design.

BaByliss – historia marki w pigułce

Firma BaByliss powstała we Francji w latach 70. w niewielkiej miejscowości zlokalizowanej pod Paryżem. Pierwszym wyrobem, który opuścił produkcję była suszarka do włosów, które de facto zrewolucjonizowała temat pielęgnacji włosów i ich stylizacji. Produkt cieszył się tak dużą popularnością i zainteresowaniem, że był używany nie tylko w domach, ale również profesjonalnych salonach fryzjerskich. Był to moment intensywnego rozwoju firmy, w której asortymencie szybko zaczęły pojawiać się nowe produkty, takie jak szczotki do włosów, grzebienia oraz inne liczne akcesoria. Dziś produkty BaByliss to urządzenia znane i cenione nie tylko we Francji, ale również na całym świecie.

Babyliss – produkty do włosów dla niej

Kosmetyki do włosów BaByliss cieszą się ogromnym uznaniem wśród kobiet na całym świecie. Szeroki asortyment marki jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby użytkowników, o zróżnicowanym spektrum działania. Jakie produkty marka sygnuje swoim logo?

Wśród urządzeń BaByliss do stylizacji włosów dla kobiet można znaleźć wysokiej jakości suszarki, które doskonale łączą w sobie skuteczność działania i pielęgnację z nowoczesnymi technologiami. Nowoczesne urządzenia zostały zaprojektowane tak, by ułatwiać stylizację fryzury poprzez precyzyjne kierowanie strumienia powietrza na modelowane kosmyki, a potem utrwalać je poprzez zimny strumień powietrza. Wybrane urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o ekologiczne rozwiązania – suszarki z linii Expert pozwalają zaoszczędzić nawet do 25% energii.

Oprócz suszarek do włosów w szerokim asortymencie marki można znaleźć również specjalistyczne prostownice do włosów, które oprócz wygładzenia kosmyków pozwalają także na tworzenie estetycznych skrętów i fal. Wszystko to dzięki lekko zaokrąglonemu kształtowi. Warto wspomnieć o prostownicach parowych, które zrewolucjonizowały stylizację włosów najbardziej wymagających. Dzięki wydobywającej się z urządzenia parze można stylizować nawet najbardziej niepodatne na prostowanie włosy, w tym włosy mocno kręcone.

Produkty BaByliss to także lokówko- suszarki czy na przykład urządzenia wielofunkcyjne. Multistylery z wymiennymi końcówkami to sprzęt, który daje niemal nieograniczone możliwości stylizacji włosów długich i krótkich, prostych i kręconych.

BaByliss – produkty dla niego

Jakie urządzenia dla mężczyzn produkuje BaByliss? Firma ma w swojej ofercie profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów w profesjonalnych salonach fryzjerskich i w domach prywatnych. Dzięki najnowocześniejszym technologiom i wysokiej jakości wykonania materiały pozwalają na szybką i sprawną pracę. W ofercie znajdują się także urządzenia multifunkcyjne do wielu różnych zastosowań. Dzięki wymiennym końcówkom urządzenia mogą służyć jednocześnie do pielęgnacji i stylizacji włosów, zarostu, brody, uszu, nosa i całego ciała.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu