8d50e793-d706-4e82-afbd-ced734ad473a
Wróć do listy

Lupa Szkło Powiększająca Soczewka 90mm Z Uchwytem 5785

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Lupa Szkło Powiększająca Soczewka 90mm Z Uchwytem 5785

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • SZEROKA SOCZEWKA – umożliwia precyzyjne wyśrodkowanie obserwowanych przedmiotów bądź nawet większych fragmentów tekstu.
  • PORĘCZNY UCHWYT – prawidłowo wyprofilowana, ergonomiczna rączka gwarantuje pewne trzymanie w ręce oraz sprawne manewrowanie.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 17,5/9,5/1,4cm; waga 101g; średnica soczewki 90mm.
  • OSŁONA SZKŁA – soczewka zamontowana jest w szerokim pierścieniu, który chroni ją przed zarysowaniami i uszkodzeniem podczas odkładania na blat.
  • NISKA WAGA – obudowa soczewki oraz rączka wykonane są z tworzywa sztucznego, co sprawia, że lupa jest lekka i łatwa w użytkowaniu.

O produkcie

LUPA POWIĘKSZAJĄCA SZEROKA SOCZEWKA – umożliwia precyzyjne wyśrodkowanie obserwowanych przedmiotów bądź nawet większych fragmentów tekstu. PORĘCZNY UCHWYT – prawidłowo wyprofilowana, ergonomiczna rączka gwarantuje pewne trzymanie w ręce oraz sprawne manewrowanie. SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 17,5/9,5/1,4cm; waga 101g; średnica soczewki 90mm. OSŁONA SZKŁA – soczewka zamontowana jest w szerokim pierścieniu, który chroni ją przed zarysowaniami i uszkodzeniem podczas odkładania na blat. NISKA WAGA – obudowa soczewki oraz rączka wykonane są z tworzywa sztucznego, co sprawia, że lupa jest lekka i łatwa w użytkowaniu. SPECYFIKACJA średnica soczewki: 90mm wymiary (dł/szer/wys): 17,5/9,5/1,4cm waga lupy: 101g waga z opakowaniem: 120g Dokładne oglądanie szczegółów drobnych przedmiotów może być trudne i nadwyrężać wzrok. Użycie lupy powiększającej poprawia widoczność istotnych elementów i sprawia, że przyglądanie się im jest mniej kłopotliwe. Lupa posiada szeroką soczewkę o średnicy 9cm , dzięki której można ustawić nawet nieco większe przedmioty centralnie na jej środku i tym samym uzyskać całościowy, powiększony obraz. Poręczny uchwyt zapewnia stabilne trzymanie lupy w ręce, co jest szczególnie istotne podczas manewrowania nią oraz długotrwałego użytkowania. Lupa z powodzeniem sprawdzi się zatem jako dodatkowe rozwiązanie dla osób starszych , które mimo korzystania z okularów, muszą szczególnie powiększyć fragmenty tekstu pisane małą czcionką. Lupa jest też dobrym rozwiązaniem dla różnego rodzaju hobbystów . Pozwala powiększyć obraz znaczków i monet oraz innych przedmiotów kolekcjonerskich. Lupa powiększająca sprawdzi się również przy oglądaniu szczegółów artykułów jubilerskich bądź elementów i mechanizmów znajdujących się w warsztacie zegarmistrza . Soczewka powiększająca została umiejscowiona w obręczy wykonanej z tworzywa sztucznego. Sprawia to, że zmniejsza się ryzyko porysowania jej w momencie, kiedy jest odkładana na stół czy blat. Rączka oraz obudowa soczewki wykonane są z lekkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu cała lupa nie jest ciężka i można się nią sprawnie posługiwać . Kod produktu: 5785
Marka
ISO TRADE

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię