7d615da2-a037-4559-8fc7-6beb38432a7e
Wróć do listy

Lupa Okulary Zegarmistrzowskie 20 x Powiększające 5712

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Lupa Okulary Zegarmistrzowskie 20 x Powiększające 5712

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • PRECYZYJNE – akcesorium umożliwiające 20x powiększenie obserwowanego obrazu z wykorzystaniem dodatkowego oświetlenia.
  • OŚWIETLENIE LED – diody przymocowane bezpośrednio przy soczewkach z możliwością regulacji kąta nachylenia w stosunku do obserwowanego obrazu.
  • SPECYFIKACJA - wymiary (dł/szer/wys) 18,5/15/5,5cm; powiększenie 20x; waga 60g.
  • REGULOWANE SOCZEWKI – niezależnie ustawiany kąt nachylenia każdej z soczewek pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i rodzaju wykonywanych prac.
  • GUMOWE NAKŁADKI – ramka okularów wyposażona w specjalne, gumowe nasadki, które powodują lepsze trzymanie się na głowie, zapobiegają odciskaniu i podrażnieniom skóry.
szt.

O produkcie

LUPA ZEGARMISTRZOWSKA - OKULARY PRECYZYJNE – akcesorium umożliwiające 20x powiększenie obserwowanego obrazu z wykorzystaniem dodatkowego oświetlenia. OŚWIETLENIE LED – diody przymocowane bezpośrednio przy soczewkach z możliwością regulacji kąta nachylenia w stosunku do obserwowanego obrazu. SPECYFIKACJA - wymiary (dł/szer/wys) 18,5/15/5,5cm; powiększenie 20x; waga 60g. REGULOWANE SOCZEWKI – niezależnie ustawiany kąt nachylenia każdej z soczewek pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i rodzaju wykonywanych prac. GUMOWE NAKŁADKI – ramka okularów wyposażona w specjalne, gumowe nasadki, które powodują lepsze trzymanie się na głowie, zapobiegają odciskaniu i podrażnieniom skóry. SPECYFIKACJA powiększenie: 20x zasilanie: 6x bateria LR1130 1,5V (w zestawie) wymiary (dł/szer/wys): 18,5/15/5,5cm waga: 60g waga z opakowaniem: 100g Precyzja wymagana do prowadzenia prac zegarmistrzowskich, jubilerskich, czy też grawerskich sprawia, że potrzebne są dodatkowe akcesoria, które pozwolą na dokładne dostrzeganie nawet najmniejszych detali . Zastosowanie lupy zegarmistrzowskiej w postaci osadzonych na ramce okularowej soczewek gwarantuje nie tylko precyzyjne powiększenie, ale także możliwość pracy z wykorzystaniem obu rąk . Urządzenie posiada dwa, niezależnie regulowane szkła powiększające , których położenie względem oka można niezależnie regulować w prosty i szybki sposób. Pozwala to nie tylko na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb pod względem anatomii oczu, ale także szybką zmianę zakresu widzenia , jeżeli chcemy sięgnąć po dodatkowe elementy bądź narzędzia potrzebne do pracy. Wystarczy odchylić jedną soczewkę, aby jednym okiem móc obserwować obszar pracy w normalny sposób. Nie ma zatem potrzeby ściągania całego zestawu z głowy. Okulary jubilerskie wyposażone są także w źródła światła w postaci LED . Każde z nich niezależnie włączane i regulowane i znajdujące się przy samych soczewkach. Pozwalają na doświetlenie obszaru widzenia, co poprawia wydajność pracy i chroni przed nadwyrężaniem wzroku . Jest to istotna funkcjonalność dla osób pracujących przez długi czas z dużą liczbą szczególnie małych detali i elementów, które wymagają wzmożonego wysiłku oczu. Okulary grawerskie są wykonane z lekkiego tworzywa, a komfort ich noszenia nawet przez długi czas, podnoszą specjalne gumowe nasadki , które zapobiegają ześlizgiwaniu się podczas nachylania czy też ruchów głowy . Miękkie wstawki znajdują się na końcach zauszników oraz na części obudowy bezpośrednio dotykającej czoła i brwi. Lupa zegarmistrzowska pozwala na sprawną i szybką pracę z małymi detalami , a zakres jej pracy, a więc i oświetlenia, jest sterowany dokładnymi ruchami głowy użytkownika. W ten sposób mamy do ciągłej dyspozycji obie ręce, co nie ogranicza zakresu działania. Okulary z lupą przydadzą się nie tylko w pracy zegarmistrza, ale również jubilera, grawera bądź elektronika . Zasilane są na 6 baterii LR1130, które znajdują się w zestawie . Kod produktu: 5712
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
32,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię