Nasze zobowiązania gwarancją jakości i poprawności cen.

Rób zakupy z przyjemnością i bądź pewny, że to, co masz w koszyku, jest dobrej jakości i jest świeże. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, że jakość produktów nie spełnia Twoich oczekiwań, zwróć go nam w terminie 2 dni od momentu zakupu, a my oddamy Ci pieniądze. Weź ze sobą zwracany produkt, paragon i zgłoś się do Punktu Obsługi Klienta.

 Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze sugestie i uwagi dotyczące naszych sklepów. Gwarantujemy, że produkty, które mamy w swojej ofercie są dobrej jakości, a ceny przy kasie zgadzają się z cenami na półce. Wasze zadowolenie jest dla nas ważne. Działamy na rzecz troski o środowisko i niemarnowania żywności i zachęcamy do zakupu przecenionych, ale w pełni wartościowych produktów. 

Dbamy o różnorodność asortymentu oraz o zgodność cen produktów.

Jeżeli płacąc za towar przy kasie, cena nie będzie się zgadzała i będzie wyższa niż na etykiecie, zwróć się tego samego dnia do Punku Obsługi Klienta  a otrzymasz od nas zwrot podwójnej różnicy w cenie. Weź ze sobą paragon.

Nasz zespół dba zarówno o jakość towaru, jak i obsługi. Wiedz, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Masz pytania dotyczące naszego sklepu bądź uwagi, skorzystaj z naszego numeru na infolinię lub zadzwoń bezpośrednio do dyrektora/ kierownika sklepu. W każdym sklepie udostępniliśmy w widocznym miejscu numer do kierownika dyżurującego. Chętnie Cię wysłuchamy.

Wspólnie z nami dbaj o środowisko i przeciwdziałaj marnowaniu żywności.

W każdym sklepie w wyznaczonych miejscach oferujemy przecenione, w pełni wartościowe produkty z krótką datą ważności, które nadal nadają się do spożycia. Szukaj produktów z pomarańczową etykietą

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu