DZIĘKUJEMY, ŻE O NAS DBACIE

Drodzy przyjaciele z Carrefour Polska. Mam wielką nadzieję, że Wy i Wasze Rodziny czujecie się dobrze i jesteście bezpieczni. W ostatnich tygodniach nasze życie i praca są trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego tym bardziej dziękuje Wam za Wasz wysiłek i poświęcenie, dzięki którym nasze sklepy są cały czas otwarte i zapewniają naszym Klientom najbardziej potrzebne dziś produkty.

Dla naszych Klientów to Wy stoicie dziś w pierwszym szeregu walki o normalność i sprawiacie, że w tych trudnych czasach mogą poczuć się pewnie i bezpiecznie.

Codziennie, gdy odwiedzam nasze sklepy, przepełnia mnie duma, że to właśnie Wy dajecie świadectwo, jak działać i postępować w tej niełatwej sytuacji, troszcząc się nie tylko o swoje własne sprawy, ale także o innych.

Zapewniam Was, że dziś, Wasze zdrowie i zdrowie naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Czynimy nieustanne starania, by zagwarantować Wam maksimum bezpieczeństwa, zapewniając wszystkie dostępne środki ochrony.

Chcę, żebyście wiedzieli, że doceniamy Wasz wielki wysiłek i z całego serca dziękujemy pracownikom sklepów, specjalistom z działów: Logistyki, Zakupów, Jakości, BHP i IT.

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za wasze zaangażowania i ciężką pracę, a Waszym rodzinom za to, że wspierają Was w tych wymagających chwilach. Pamiętajmy, żeby dbać o siebie i dbać o innych, bo dziś w sposób szczególny potrzebujemy mądrości, solidarności i miłości.

Życzę Wam zdrowia, bo ono dzś jest najważniejsze. Do zobaczenia. Dbajmy o siebie, dbajmy o innych.