Ser żółty bez laktozy

Znaleziono: 8 produktów

z 1

Sortuj po:

Najpopularniejsze

6
99
 

0,135 kg

51,78 zł/1 kg

7
05
 

0,15 kg

47,00 zł/1 kg

7
05
 

0,15 kg

47,00 zł/1 kg

7
05
 

0,15 kg

47,00 zł/1 kg

7
15
 
8,19 zł cena sprzed obniżki

0,135 kg

52,96 zł/1 kg

-13%
7
15
 
8,19 zł cena sprzed obniżki

0,135 kg

52,96 zł/1 kg

-13%
8
19
 

0,135 kg

60,67 zł/1 kg

7
15
 
8,19 zł cena sprzed obniżki

0,135 kg

52,96 zł/1 kg

-13%

z 1

Ser bez laktozy – smaczny i zdrowy zamiennik klasycznego sera

Żółty ser bez laktozy to produkt stworzony z myślą głównie o osobach, które na co dzień zmagają się z nietolerancją laktozy, czyli naturalnie występującego w mleku dwucukru, Wyroby charakteryzują się wysoką zawartością wapnia i białka. To świetny zamiennik dla tradycyjnego żółtego sera – sprawdzi się jako dodatek do kanapek, zapiekanek czy pizzy. Ser bez laktozy znajdziesz w sklepach Carrefour oraz on-line na carrefour.pl.

Ser żółty bez laktozy – odkryj doskonały smak

Klasyczny ser żółty to kuchenny składnik, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie wielu dań czy chociażby śniadaniowych kanapek. To niezbędny element włoskiej pizzy i makaronów lasagne, tostów i zapiekanek. Niestety ze względu na zawartość laktozy jest to produkt, który może powodować nietolerancje pokarmowe. Czy w takim przypadku musimy całkowicie zrezygnować z serowych potraw? Okazuje się, że nie! Wychodząc naprzeciw potrzebom osób z nietolerancją laktozy producenci serów stworzyli linię serów żółtych bez laktozy. Równie smacznych i pysznych, a przy tym bezpiecznych dla zdrowia.

Laktoza – co to takiego?

Laktoza to nic innego jak dwucukier mleczny, który składa się z glukozy i galaktozy. Obie te substancje są prawidłowo trawione w organizmie dzięki obecności enzymu trawiennego , tak zwanej laktazy. Jeśli posiadamy go zbyt mało wchłanianie tych cukrów jest zaburzone, a osoby zmagające się z nietolerancją mogą odczuwać negatywne skutki jedzenia pokarmów z laktozą. Prawidłowo zdiagnozowana przez lekarza specjalistę nietolerancja laktozy sprawia, że jesteśmy zmuszeni szukać różnego rodzaju alternatyw dla klasycznych i używanych na szeroką skalę produktów, takich jak ser.

Ser bez laktozy w kuchni

Klasyczny ser gouda bez laktozy może mieć w kuchni bardzo szerokie zastosowanie. Jego dużym atutem jest fakt, że podobnie jak tradycyjny ser, pod wpływem wysokiej temperatury topi się i „ciągnie”. Dzięki temu jest dobrym spoiwem dla różnego rodzaju zapiekanek i tostów. Śmiało można używać go do posypania domowej pizzy i warzywnych zup krem.

Sery bez laktozy w sklepach Carrefour

W sklepach sieci Carrefour znajdziesz szeroki wybór serów bez laktozy od różnych producentów. To jednak nie jedyne produkty pozbawione laktozy. Dostępne są również pozbawione laktozy twarożki, jogurty, serki mascarpone, a nawet masło i mleko.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu