Niezapomniane święta w wyjątkowych cenach

Przygotuj UDANE ŚWIĘTA 

Świąteczna magia prezentów w Carrefourze

Każdy z nas czuje klimat zbliżających się świąt. Nadchodzi idealny moment, aby podarować bliskim coś wyjątkowego i sprawić im radość. Czy istnieje coś lepszego od wywołania szczerego uśmiechu na twarzy bliskiej nam osoby?
W Carrefourze mamy dla Ciebie bogatą ofertę prezentów pod choinkę, które spełnią oczekiwania zarówno starszych, młodszych i tych najmłodszych, najbardziej spragnionych wizyty Świętego Mikołaja. Wybierz coś wyjątkowego dla swoich bliskich i spędź z nimi radosne święta z rodzinnej atmosferze.

Prezenty dla każdego

Nasze sklepowe półki tylko czekają, aż wkroczysz do magicznej prezentowej krainy. Znajdziesz u nas coś dla dziadków, rodziców, siostry, brata, dziecka, przyjaciółki… Możemy tak wymieniać w nieskończoność, bo nasz prezentowy katalog zadowoli dosłownie każdego. W Carrefourze odkryjesz wiele inspiracji, które ucieszą serca Twoich bliskich. A my z radością Ci w tym pomożemy.

Magia niskich cen

Mamy świadomość, że obdarowanie całej rodziny prezentami to niemały wydatek. Z Carrefourem nie musisz się martwić o przekroczenie swojego budżetu, bo nasze świąteczne prezenty są dostępne w super cenach. Chcemy, abyś mógł sprawić radość każdemu, nie martwiąc się o budżet. Dlatego zapraszamy do naszych sklepów, gdzie czeka na Ciebie magia Świąt. I prawdziwa magia cen!
Wybierz się do Carrefoura i zrób świąteczne zakupy już dziś! Uśmiech na wszystkich twarzach gwarantowany!

Wskazywane najniższe ceny, które obowiązywały w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki, ceny przed obniżką lub najniższej ceny od wprowadzenia towaru odnoszą się do najniższej ceny w całej sieci Hipermarketów Carrefour i Supermarketów Carrefour. W każdym sklepie konsument znajdzie dla danego przecenionego produktu informację o najniższej cenie, która obowiązywała w danym sklepie w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki, ceny przed obniżką w przypadku produktów ulegajacych szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności lub najniższej ceny od wprowadzenia towaru dla produktów oferowanych do sprzedaży w okresie krótszym niż 30 dni. 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu