Paprykarz

6
69
 

0,33 kg

20,27 zł/1 kg

6
99
 

0,18 kg

38,83 zł/1 kg

7
89
 

0,16 kg

49,31 zł/1 kg

4
05
 

0,25 kg

16,20 zł/1 kg

7
89
 

0,16 kg

49,31 zł/1 kg

10
99
 

0,19 kg

57,84 zł/1 kg

3
49
 

0,13 kg

26,85 zł/1 kg

4
59
 

0,115 kg

39,91 zł/1 kg

7
89
 

0,16 kg

49,31 zł/1 kg

Paprykarz – kanapkowa pasta dla każdego

Paprykarz szczeciński to pasta kanapkowa znana od dekad. Jedni za nią przepadają, inni wręcz przeciwnie. Bezsprzecznie jednak paprykarz jest konserwą, która kojarzy się z czasem PRL, kiedy to zawartość tej metalowej puszki była wręcz daniem luksusowym. Jego niespotykany wcześniej smak, który idealnie komponował się z chlebem sprawił, że zajadali się nim nie tylko Polacy! Sprawdź ofertę paprykarzy w sklepach Carrefour i znajdź odpowiedni produkt dla siebie.

Paprykarz szczeciński – co to takiego?

Jak w skrócie można opisać paprykarz? Jest to nic innego, jak zamknięta w metalowych puszkach i dobrze zakonserwowana pasta kanapkowa przygotowywana z mięsa ryb, ryżu, cebuli, koncentratu pomidorowego lub świeżych pomidorów, oleju roślinnego i przypraw. Pasta nie ma jednorodnej konsystencji – widoczne są w niej kawałki ryżu oraz innych składników. Lekka, łatwo do rozsmarowania konsystencja sprawia, że paprykarz szczeciński można łatwo nałożyć na chleb. Najlepiej smakuje ze świeżym bochenkiem z chrupiącą skórką.

Paprykarz – rodzaje

Choć oryginalny paprykarz szczeciński został wyprodukowany w Szczecinie nazwa ta nie została opatentowana, a obecnie wykorzystuje ją kilku producentów. Można znaleźć wiele różnych rodzajów tego specjału, które powinny zadowolić najbardziej różnorodne kubki smakowe.

Najpopularniejszą odmianą paprykarza jest oryginał tj. paprykarz szczeciński wyprodukowany na bazie mięsa ryb, z dodatkiem ryżu, pomidorów, cebuli i przypraw. W sklepach Carrefour bez problemu znajdziesz także wersję jarską tego dania czyli paprykarz warzywny, wykonany z ryżu oraz rozdrobionych warzyw. Dostępne są także wersje z kaszą jaglaną lub quinoa.

Paprykarz szczeciński – gdzie kupić?

Pyszny paprykarz szczeciński możesz przygotować we własnej kuchni lub kupić gotowy produkt, stworzony na bazie sprawdzonych receptur, w sklepie. Zastanawiasz się gdzie kupić dobrej jakości paprykarz? Sprawdź szeroki asortyment sklepów Carrefour lub wejdź na carrefour.pl i sprawdź dostępną ofertę. Czekają na Ciebie produkty znanych i cenionych producentów, które z pewnością przypomną Ci smak dzieciństwa.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu