Oszczędności przyspieszają do 100

Akcja trwa od 2.11 do 30.12.2023r. w wybranych sklepach. Do akcji zostaną wliczone zakupy z aplikacją Mój Carrefour za min. 99 zł (po uwzględnieniu rabatów) wykonane raz dziennie z wyłączeniem produktów, które nie biorą udziału w akcji.

E-bony zostaną wygenerowane po drugich, czwartych, szóstych, ósmych zakupach z aplikacją za min. 99 zł. Realizacja e-bonu jest możliwa w ciągu 14 dni od następnego dnia po jego otrzymaniu. Szczegóły w regulaminie.

*Akcją objęte są wszystkie produkty z wyłączeniem: paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", Lotto, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, alkoholu i wszelkich produktów wykorzystujących podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp. (z wyjątkiem piwa), wszystkich produktów oferowanych przez Decathlon znajdujących się w specjalnej strefie oznaczonej "strefą Decathlon" oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.  
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu