Odwdzięczamy się naturze

Natura daje nam to, co najlepsze. To dzięki niej możemy produkować żywność, żyć w zdrowiu i odpoczywać na łonie przyrody. Dlatego odwdzięczając się naturze, stawiamy na rozwiązania dobre dla otaczającego nas świata i dbamy o środowisko. Bo każdy zasługuje na to, by żyć lepiej.

Czujemy się odpowiedzialni za losy naszej planety, dlatego umożliwiamy zwrot butelek do sklepów i dbamy o to, by jak najwięcej opakowań trafiło znów do recyklingu.

Na dachach naszych sklepów stanęło 30 hoteli dla pszczół, dzięki którym pszczele rodziny mogą znaleźć schronienie w mieście.
Już kilka naszych sklepów korzysta z energii elektrycznej pozyskanej z instalacji fotowoltaicznych, która w ekologiczny sposób zasila sklepowe urządzenia, oświetlenie i wentylację.
Uruchomiliśmy pierwszą stację, która pozwala klientom napełnić kosmetykami wielorazowe opakowania, które przyniosą ze sobą. Razem redukujemy ilość plastiku.

Usunęliśmy z produktów marki własnej jaja oznaczone cyfrą 3.

Od pozostałych producentów zostaną one wycofane do 2025 r.

Stawiamy na certyfikowane ryby od lokalnych dostawców i wspieramy polskich przetwórców we wprowadzaniu działań mających pozytywny wpływ na środowisko 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu