Zbieraj naklejki z aplikacją Mój Carrefour i odbierz piłkę za 1 grosz!

Jak wziąć udział w akcji ? 

ZMIANA TERMINU ODBIORU PIŁEK 

Drodzy Klienci,

z powodów od nas niezależnych termin odbioru promocyjnych piłek  nieznacznie się zmienił. 

Gramy do jednej bramki, więc zależy nam na jak najszybszym dostarczeniu do Was piłek

Piłki będzie można odebrać od 18 czerwca.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy 

 

Carrefour MUREM ZA KIBICAMI!

* Rabat zostanie naliczony przy kasie proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne.
 

Zbierz "jedenastkę" Carrefour i zgarnij piłkę za 1 grosz! Zasady promocji z okazji Mistrzostw Euro 2020 są proste - wystarczy, że zbierzesz 11 naklejek ze specjalnie oznaczonych produktów Carrefour, a w zamian otrzymasz piłkę za symboliczny grosz. W tym tygodniu naklejki otrzymasz m.in. za czekoladę Milka, płatki śniadaniowe Nestle, kawę Lavazza, Pepsi oraz żele pod prysznic Adidas, więcej produktów szukaj w gazetce lub na półkach w sklepach Carrefour i Carrefour Market.

Zobacz nasze promocje

Zobacz nasze gazetki

Piłka znowu w grze

Biało-czerwone barwy na każdym rogu, sygnał gwizdka, wielkie emocje, okrzyki radości, łzy smutku – za chwilę zaczynamy Euro 2020. W związku z pandemią COVID-19 wielkie piłkarskie święto zostało przeniesione na rok 2021. Najważniejsze daty turnieju to od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku. Jak co roku Carrefour stoi murem za kibicami i razem z Wami wspiera naszą 11-stkę! Z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję „Carrefour murem za kibicami”.

O co chodzi w akcji „Carrefour murem za kibicami”?

Aby ugasić pragnienie (nie tylko piłkarskich emocji), aby złagodzić głód (nie tylko ilości piłek w bramce), aby wesprzeć Was w kibicowaniu biało-czerwonym na półkach w sklepach Carrefour i Carrefour Market znajdują się specjalnie oznaczone produkty niezbędne podczas Euro 2020 m.in. chipsy, Coca-Cola i wiele więcej! Wystarczy, że zbierzesz 11 naklejek z oznaczonych produktów, a otrzymasz dedykowaną Euro 2020 piłkę za symboliczny grosz.

Gdzie Euro 2020? Oczywiście w Carrefour!

Zbieraj naklejki z aplikacją Mój Carrefour i odbierz wyjątkową piłkę za 1 grosz! Zasady są proste, jak piłka nożna – kupuj specjalnie oznaczone produkty Carrefour, zbierz 11 naklejek i odbierz jedną z dwóch specjalnych piłek za symboliczny grosz. Możesz zebrać tyle jedenastek, ile chcesz! Informacje o produktach biorących udział w akcji znajdziesz w gazetce lub na półkach w sklepach Carrefour i Carrefour Market oraz w regulaminie promocji. Akcja „Carrefour murem za kibicami” trwa od 2 czerwca 2021 do 10 lipca 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Jak zbierać naklejki „Carrefour murem za kibicami”?

Za zakup wybranych, specjalnie oznaczonych produktów w sklepach Carrefour otrzymujesz promocyjne naklejki. Każde 25 zł wydane na specjalnie oznaczone produkty to jedna naklejka w ramach akcji „Carrefour murem za kibicami”. Po zebraniu pełnej drużyny naklejek, czyli jedenastki, otrzymasz specjalny kupon w aplikacji Mój Carrefour. Po spełnieniu warunków promocji i aktywacji kuponu możesz odebrać specjalną piłkę Euro 2020.