Mieszanka studencka

6
75
 

1 szt.

24
99
 

1 kg

17
79
 

0,24 kg

74,13 zł/1 kg

12
59
 

0,15 kg

83,93 zł/1 kg

10
19
 

0,14 kg

72,79 zł/1 kg

13
69
 

0,4 kg

34,23 zł/1 kg

7
65
 

0,2 kg

38,25 zł/1 kg

13
59
 

0,3 kg

45,30 zł/1 kg

7
19
 

0,1 kg

71,90 zł/1 kg

Mieszanka studencka – moc smaku i energii

Kolorowa i pełna smaku zmiksowana kompozycja orzechów i bakalii, znana pod nazwą mieszanki studenckiej, jest znana nie od dziś. Sięgają po nie całe pokolenia kobiet i mężczyzn na całym świecie. Co sprawia, że jest ona tak popularna? Chodzi nie tylko o ciekawe połączenie smaków, ale przede wszystkim o właściwości produktów. Ile wspólnego mieszanka studencka ma ze studentami? Dlaczego warto ją jeść?

Mieszanka studencka – nie tylko dla studentów

W przypadku mieszanki studenckiej jej nazwa nie jest wiążąca. Miks bakalii z orzechami doskonale sprawdza się w trakcie wzmożonego wysiłku intelektualnego np. sesji czy przygotowań do kolokwiów, stąd nazwa, która wskazuje na grupę osób, które powinny po nią sięgać. Oczywiście mieszanka studencka równie dobrze będzie smakować osobom dorosłym, dzieciom, nastolatkom czy emerytom. Nie ma znaczenia wiek ani płeć. Ta mieszanka jest po prostu pyszna i zawsze warto mieć ją w kuchennej szafce.

Bakalie i orzechy – mieszanka studencka dla każdego

Jakie produkty wchodzą w skład mieszanki studenckiej? Wszystko zależy od producenta. Choć w swojej podstawowej wersji mieszanka studencka była połączeniem orzeszków ziemnych, owoców leszczyny i rodzynek dziś można dostać przeróżne wersje tego produktu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów producenci klasyczną mieszankę studencką wzbogacają o produkty, takie jak orzechy nerkowca, orzeszki pinii, suszone banany, migdały, orzechy włoskie czy nawet brazylijskie.

Dzięki niezwykłemu połączeniu smaków mieszanka studencka to prawdziwa bomba energetyczna. Świetnie sprawdzi się jako szybka przekąska między posiłkami. To dobra alternatywa dla słodyczy i fast foodów, która skutecznie zaspokoi pierwszy głód, a przy okazji da organizmowi wiele cennych składników. Można serwować ją jako dodatek do jogurtu i musli.

Mieszanka studencka – gdzie kupić?

Studencka mieszanka to produkt dostępny w całej sieci sklepów Carrefour oraz w sklepie on-line na carrefour.pl. Najpopularniejsza i najbardziej ekonomiczna wersja produktu to mieszanka studencka 1 kg. Bez trudu znajdziesz też opakowania bardziej podręczne, np. 200 g czy 400 g. Ile kosztuje mieszanka studencka? Ceny uzależnione są m.in. od pojemności opakowań. Mała paczka mieszanki studenckiej to wydatek rzędu od kilku do kilkunastu złotych.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu