Listny Cud- Nowość w Carrefour

Farmy wertykalne z mikroliśćmi już dostępne w 3 sklepach w Warszawie: Carrefour Arkadia, Carrefour Galeria Mokotów oraz Carrefour BIO Marszałkowska

Zapraszamy

To pierwsze w Polsce farmy stojące pomiędzy sklepowymi półkami. Wybierając produkty pochodzące z upraw wertykalnych wspieramy rozwiązania przyczyniające się do łagodzenia kryzysu klimatycznego i realizujemy konkretne zobowiązania w ramach działań Act For Food.

W ofercie mamy mikroliście - rośliny większe niż kiełki, ale jeszcze nie dorosłe. Popularne z uwagi na swój wyrazisty smak i wysoką zawartość witamin, mikroelementów i antyoksydantów. Świetnie pasują jako składnik albo przyprawa do wielu potraw np. sałatek, kanapek, hummusu, pizzy czy burgerów.

Do tego opakowanie jest w całości wolne od jednorazowego plastiku - wszystkie elementy są biodegradowalne, drewniane lub papierowe. Czyli mamy wysokiej jakości produkt, który jest dobry zarówno dla Ciebie jak i dla planety.

W ofercie dostępnych jest 5 rodzajów mikroliści: Brokuł, Rukola, Gorczyca, Czerwona kapusta i Rzodkiewka a jedna doniczka kosztuje jedynie 6.99 zł

Zapraszamy na listną ucztę!

Galeria z naszego sklepu

Zaproś LISTNY CUD  do swej kuchni 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu