Kasza manna dla jednych jest symbolem dzieciństwa, dla innych przysmakiem, po który chętnie sięgają też w dorosłym życiu. Smaczna, zdrowa, przystępna cenowo i łatwo dostępna może być nieocenionym składnikiem każdej domowej kuchni. Ponieważ jest lekkostrawna szczególne zaleca się ją osobom z problemami natury trawiennej. W jaki sposób wykorzystać ją w domowej kuchni. Jakie ma właściwości?
Manna powstaje ze zwykłej pszenicy. Jest to kasza dość kaloryczna, bogata w cenne składniki odżywcze. Dobrej jakości kasza manna zawiera niewielkie ilości białka, błonnik oraz witaminy z grupy B. Znajdziemy w niej także wartościowe składniki mineralne, takie jak żelazo, fosfor oraz miedź. Manna jest kaszą lekkostrawną, dlatego szczególnie zaleca się ją małym dzieciom (również niemowlętom podczas rozszerzania diety) oraz osobom dorosłym z problemami trawiennymi
Najczęściej spotykaną formą serwowania kaszy manny jest gotowanie ją na wodzie lub mleku. Śmiało można wzbogacać wtedy jej smak o cukier, sól lub domowej roboty konfitury. Smakuje wtedy wybornie. W takiej formie warto podawać ją na śniadanie lub kolację. Jak jeszcze można wykorzystać w kuchni kaszę manną? Nie każdy wie, że jest ona doskonałym zagęstnikiem różnego rodzaju zup i sosów. Doskonale sprawdzi się również jako składnik puddingów, placuszków, ciast czy nawet muffinek.
Na sklepowych półkach można spotkać dwa rodzaje kaszy manny. Pierwszy z nich to tradycyjna manna, w której widać cząsteczki bielma pszenicy. Ten rodzaj kaszy wymaga dłuższego gotowania, które może trwać około 10 minut. Producenci oferują też szybszy w przygotowaniu produkt, jakim jest kasza manna błyskawiczna (kaszka manna instant), której przygotowanie zajmuje zaledwie 3 minuty. Oba rodzaje kasze nie różnią się między sobą smakiem ani konsystencją, która zależy już od zastosowanych proporcji płynu dodanego do kaszy podczas gotowania.
W sklepach sieci Carrefour znajdziesz rozmaite produkty, dzięki którym przygotujesz pyszny posiłek dla całej rodziny. Dostępna jest zarówno kasza manna ekspresowa, jak również tradycyjna manna, wymagająca dłuższego gotowania. Ile kosztuje kasza manna? Cena kaszy jest bardzo atrakcyjna, a samo opakowanie wystarczy, by przygotować nie jeden, a kilka porcji smacznej i zdrowej kaszy na mleku.
Lista kategorii
Zużyty sprzęt i opakowaniaCertyfikat BIOPoznaj Nutri-scoreQR kodyNiedziele handlowe 2025Dodatkowe listingiUstawienia cookies