Zbierz 5 naklejek i kup produkt Gerlach z 50% rabatem

Oferta dotyczy sklepów stacjonarnych.

ZASADY PROMOCJI

1. Zrób zakupy w terminie 26.10.2021 do 12.02.2022. Za każde wydane 10 zł otrzymasz 1 naklejkę. 
2. Zbierz 5 naklejek i kup dowolny produkt Gerlach z listy z rabatem 50%.
3. Zbieraj naklejki w terminie 26.10.2021 do 12.02.2022. Naklejki możesz również zbierać w aplikacji mobilnej Mój Carrefour.
4. Wysokiej jakości produkty Gerlach - można kupić do 19.02.2022 lub do wyczerpania zapasów. 

Gerlach to polska marka z ponad 260-letnią historią tworzenia wysokiej jakości produktów dla domu. Od wieków zachowuje stałe wartości oraz czerpie z nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym gotowanie staje się łatwiejsze. Na przestrzeni ostatnich lat oferta marki Gerlach została znacznie poszerzona, a niezmiennie wysokiej jakości produkty zdobywają uznanie konsumentów.

NOŻE LOFT
Ostrza noży wykonane ze stali X50CrMo- V15, która zwiększa odporność na korozję. Rękojeść pokryta powłoką ABS, zapewnia pewny chwyt i komfort użytkowania. Symbole na rękojeści ułatwiają wybór noża.

 

NOŻYCE DO DROBIU
Wykonane z wysokiej jakości stali, posiadają drewnianą rękojeść oraz system blokady przed otwarciem.

SCYZORYK ASISST 20
Solidne i wytrzymałe narzędzie o 20 funkcjach, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o twardości 53HRC. Ergonomiczna obudowa wykonana z trwałego tworzywa ABS. Długość dużego ostrza to 60mm.

CZAJNIK AMBIENTE 2,8 L
Wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, odpornej na odkształcenia, korozję oraz temperaturę. Kapsułowe, 3-warstwowe dno równomiernie rozprowadza ciepło. Czajnik ma wygodny i bezpieczny system odnoszenia gwizdka oraz nienagrzewający się uchwyt.

SZTUĆCE MODERN i AMBIENTE
To propozycja dla wielbicieli nowoczesnego wzornictwa. Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej 18/10 i wykończenie w połysku, sprawia że sztućce są stylowe i praktyczne. Aby jak najdłużej cieszyć się wysoką jakością, wszystkie sztućce Gerlach posiadają wieczystą gwarancję.

OSTRZAŁKA DO NOŻY GRANITEX 3W1
Jest praktyczna i bezpieczna, dzięki antypoślizgowej podstawie, zwiększającej komfort użytkowania.
OBIERACZKA DO WARZYW SOLID
Posiada chromowaną powierzchnię wykończoną w połysku oraz amortyzujące chwyt silikonowe nakładki.
GARNKI BLEND STONE
Naczynia wykonane z najwyższej jakości aluminium, odpornego na odkształcenia. Szwajcarska, nieprzywierająca powłoka ceramiczna ILAG® jest odporna na ścieranie, zarysowania i wysoką temperaturę. Grube, 4-warstwowe dno zapewnia równomierną dystrybucję ciepła.