Carrefour express uratuje jak brakuje

Zapraszamy do sklepów Carrefour Express, gdzie czekają na Ciebie wyjątkowe promocje! 
Nie przegap niesamowitych ofert!

W każdym sklepie konsument znajdzie dla danego przecenionego produktu informację o najniższej cenie, która obowiązywała w danym sklepie w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki lub o cenie obowiązującej sprzed pierwszego zastosowania obniżki w przypadku produktów ulegających szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności.

SPRAWDŹ WIĘCEJ PROMOCJI W NASZYCH GAZETKACH 

Oszczędzaj z aplikację Mój Carrefour i odbierz 10% rabatu na całe zakupy w wybranych sklepach Carrefour express. 

DOWIEDŹ SIĘ NA CZYM POLEGA FRANCZYZA 

Odkryj moc korzyści w sklepach Carrefour Express!

Już teraz przygotuj się na prawdziwe szaleństwo cenowe z marką Carrefour. Dbamy o to, żeby wychodzić naprzeciw wszystkich Twoim potrzebom, dlatego systematycznie przygotowujemy dla Ciebie zupełnie nowe, atrakcyjne oferty cenowe, dzięki którym zaoszczędzisz na zakupie ulubionych produktów. Śledź ofertę i odkrywaj nasze hity! Co tydzień coś nowego!


Jeszcze więcej możliwości w sklepach Carrefour Express

W sklepach Carrefour Express co tydzień czekają na Ciebie nowe, atrakcyjne oferty cenowe, dzięki którym zaoszczędzisz. Swoje ulubione produkty możesz kupić w obniżonych cenach, a zaoszczędzoną kwotę zatrzymać na kolejne zakupy lub wydać na małe przyjemności! Wystarczy udać się do jednego ze sklepów Carrefour Express.
Carrefour Express to samoobsługowe sklepy, które możesz znaleźć tuż za rogiem – zarówno w dużych miastach, jak i niewielkich miejscowościach. Dzięki szerokiemu portfolio produktów możesz zaopatrzyć się tam we wszystko, co niezbędne na co dzień. Znajdziesz w nich artykuły spożywcze, świeże wędliny, pieczywo, chemię, warzywa i owoce czy produkty sezonowe.
Sieć sklepów Carrefour Express można znaleźć w ruchliwych centrach dużych miast. Możesz tam wpaść, by zrobić szybkie podstawowe zakupy i nie tracić czasu na stanie w długich kolejkach. Asortyment obejmuje między innymi wiele propozycji dań gotowych oraz jedzenia na wynos. Coś w sam raz dla osób, które żyją w ciągłym biegu.


Co tydzień coś nowego! Odkryj atrakcyjne oferty cenowe

Odwiedź sklepy Carrefour i co tydzień korzystaj z wielu atrakcyjnych promocji, skrojonych na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert oraz asortymentu dostępnego w poszczególnych sklepach sieci Carrefour znajdziesz na stronie carrefour.pl. Sprawdź już dziś, jakie oferty czekają na Ciebie.


Oszczędzaj w sklepach Carrefour Express z aplikacją Mój Carrefour!

Twoje zakupy w sklepach Carrefour Express mogą być jeszcze przyjemniejsze. W jaki sposób? Załóż konto w aplikacji Mój Carrefour. Przy zakupach za min. 30 zł otrzymasz 10% rabatu na kolejne zakupy! Promocja trwa przez cały tydzień w wybranych sklepach Carrefour Express, dlatego kupuj mądrze i oszczędzaj na codziennych produktach razem z aplikacją Mój Carrefour.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu