Chrupki orzechowe

6
75
 

0,15 kg

45,00 zł/1 kg

Chrupki orzechowe

Chrupki orzechowe to bardzo smaczna i chrupiąca przekąska, która doskonale sprawdzi się pomiędzy posiłkami lub jako smakołyk na wycieczce. Zapakowane w szczelne torebki można wrzucić do torebki lub plecaka i zabrać ze sobą wszędzie tam, dokąd zmierzamy. Wyjątkowy smak sprawia, że chrupki z orzechami to ulubiony przysmak dzieciaków, który chętnie podjadają również dorośli. Szeroki wybór tych smakowitych przekąsek można znaleźć w sklepach Carrefour w całej Polsce oraz na carrefour.pl.

Chrupki orzechowe – smaczna przegryzka na domówkę

Orzechowe chrupki z powodzeniem można chrupać w samotności, ale równie dobrze sprawdzą się jako smaczna przegryzka na imprezę w gronie rodziny lub znajomych. Można zaserwować je w oryginalnych opakowaniach lub przesypać w dużą miskę, by jednocześnie mogło korzystać z niej więcej osób. Chrupki arachidowe dobrze smakują samodzielnie, choć dla urozmaicenia zawsze można zmieszać je z innymi chrupkami np. kukurydzianymi. Mogą mieć różne kształty, dzięki czemu bardzo ciekawie się prezentują.

Orzechowe chrupki w podróży

Chrupki o smaku orzechów to smaczna przekąska podczas długich podróży. Warto mieć je przy sobie zwłaszcza wtedy kiedy złapie nas pierwszy głód lub po prostu mamy ochotę na coś naprawdę smacznego. Zapakowane w szczelne torebki z łatwością zabierzesz ze sobą w podróżnym plecaku, walizce czy podręcznej torebce. Nie mają dużych wymagań dotyczących przechowywania i wyróżnia je dość długi termin przydatności.

Gdzie kupić chrupki orzechowe?

Chrupki orzechowe to przekąska tak popularna, że powinna być dostępna w każdym najbliższym sklepie spożywczym. Wiele rodzajów tej smacznej przekąski można znaleźć też w sklepach Carrefour i na carrefour.pl. Dostępne są zarówno kulki orzechowe, chrupki kukurydziane o smaku orzechowym czy orzechowe ekologiczne chipsy kukurydziane. Dla każdego znajdzie się coś dobrego!

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu