10% rabatu w weekend na Twoje zakupy z kuponem w aplikację Mój Carrefour

10% rabatu w każdy weekend na Twoje zakupy z kuponem w aplikację Mój Carrefour
10% rabatu w każdy weekend na Twoje zakupy z kuponem w aplikację Mój Carrefour Express


W wybranych w sklepach Carrefour express w ten weekend również kupuj z rabatem! Rabat 10% na Twoje zakupy naliczy się już od 30 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczanych przy kasie)! Promocja trwa od piątku  do niedzieli w wybranych sklepach Carrefour express. Kuponu rabatowego i szczegółów akcji szukaj w aplikacji Mój Carrefour..   

10% rabatu w każdy weekend na Twoje zakupy z kuponem w aplikację Mój Carrefour

poznaj korzyści aplikacji mój carrefour

co tydzień z aplikacją

Zapis do newslettera | Carrefour

produkty z Gazetka | Carrefour


Rabat naliczy się przy minimalnej wartości zakupu 80 zł, maksymalnej 300 zł (po uwzględnieniu wszystkich rabatów naliczonych przy kasie). Kupon jest jednokrotnego użytku.Akcją objęte są wszystkie produkty z wyłączeniem: paliwa, papierosów, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, doładowań telefonicznych pre-paid, płatności dokonywanych w kasach w ramach programu "Twoje Rachunki", lotto, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, produktów dużego i małego AGD, ubezpieczenia "SUPER Ochrona", alkoholu i wszelkich produktów wykorzystujących podobieństwo do napojów alkoholowych, ich symbole itp (z wyjątkiem piwa) oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem jest paragon niefiskalny.
Kupon nie łączy się z rabatem z Karty Dużej Rodziny oraz z innymi akcjami specjalnymi. 
Rabat  z kuponu "10% rabatu na Twoje zakupy" nie obejmuje wszystkich produktów dużego i małego RTV i AGD oraz wszystkich produkty z działu Multimedia.  
 

Dokumenty do pobrania