8a774e51-a2a9-4af2-be0b-594d5519a726
Wróć do listy

Listwa Magnetyczna Uchwyt Narzędzia Noże 60cm 15kg 5827

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Listwa Magnetyczna Uchwyt Narzędzia Noże 60cm 15kg 5827

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • SILNY MAGNES – listwa wyposażona jest w silny magnes, który umożliwia stabilne utrzymanie nawet większych, metalowych przedmiotów.
  • JASKRAWE OZNACZENIE – biało-czerwona naklejka na całej długości magnesu pozwala łatwo określić, w którym miejscu należy dokładnie przyłożyć przedmiot.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/wys/szer) 61/2,5/1cm; waga 950g.
  • ZESTAW MONTAŻOWY – w komplecie dostarczone są dwa kołki rozporowe, dopasowane do wielkości otworów montażowych oraz przewidywanego obciążenia listwy.
  • PROSTY MONTAŻ – listwę wystarczy przykręcić do równego podłoża za pomocą dołączonych do zestawu kołków rozporowych.

O produkcie

LISTWA MAGNETYCZNA SILNY MAGNES – listwa wyposażona jest w silny magnes, który umożliwia stabilne utrzymanie nawet większych, metalowych przedmiotów. JASKRAWE OZNACZENIE – biało-czerwona naklejka na całej długości magnesu pozwala łatwo określić, w którym miejscu należy dokładnie przyłożyć przedmiot. SPECYFIKACJA – wymiary (dł/wys/szer) 61/2,5/1cm; waga 950g. ZESTAW MONTAŻOWY – w komplecie dostarczone są dwa kołki rozporowe, dopasowane do wielkości otworów montażowych oraz przewidywanego obciążenia listwy. PROSTY MONTAŻ – listwę wystarczy przykręcić do równego podłoża za pomocą dołączonych do zestawu kołków rozporowych. SPECYFIKACJA udźwig: 15kg wymiary (dł/szer/wys): 61/2,5/1cm waga: 950g W ZESTAWIE listwa elementy montażowe Utrzymanie niezbędnych przyrządów i narzędzi w łatwo dostępnym, a zarazem bezpiecznym miejscu, pozwoli na sprawne wykonywanie prac, a także zachowanie zasad bezpieczeństwa. Metalowe noże i przybory kuchenne, a także narzędzia przydatne w warsztacie, warto mieć pod ręką nie tylko z uwagi na możliwość ich natychmiastowego użycia. Wyciąganie ich z szuflady bądź szafki może bowiem skończyć się skaleczeniem, a poza tym jest to o wiele trudniejsze niż ściągnięcie ich ze ściany. Listwa magnetyczna gwarantuje stabilne utrzymanie metalowych przedmiotów w określonym miejscu. Jej montaż zajmuje zaledwie kilka minut i od razu po jej przyczepieniu, można korzystać z funkcjonalności, którą zapewnia . Szeroki, silny magnes z łatwością utrzymuje takie metalowe przedmioty jak noże, nożyczki, klucze płaskie, śrubokręty czy kombinerki . Dzięki wykorzystaniu listwy magnetycznej, można uporządkować najczęściej używane przybory kuchenne bądź narzędzia warsztatowe. Magnetyczny organizer można zamontować w dowolnym miejscu na płaskiej powierzchni . Jest to istotna kwestia w przypadku pomieszczeń, do których dostęp mają małe dzieci. Przyczepienie ostrych noży i przyborów kuchennych, czy też innych narzędzi poza zasięgiem najmłodszych, zdecydowanie wpływa na poprawę ich bezpieczeństwa , a dorosłym użytkownikom nie sprawia kłopotu w sięganiu po nie . Listwa magnetyczna posiada kolorową naklejkę, która pozwala na precyzyjne zlokalizowanie miejsca, w jakim najlepiej przyłożyć metalowy przedmiot , aby został on prawidłowo przyciągnięty przez pole magnetyczne. Listwa jest odporna na działanie wody oraz substancji oleistych . Doskonale sprawdzi się zatem zarówno w kuchni, jak i miejscu pracy, w którym wykorzystywane są metalowe narzędzia . Łatwe czyszczenie listwy magnesowej umożliwia jej równa powierzchnia i foremny kształt, a do usunięcia zabrudzeń wystarczy użyć wilgotnego materiału lub papierowego ręcznika. W zestawie znajdują się również kołki rozporowe dobrane do wielkości otworów montażowych, ciężaru samej listwy oraz przewidywanego obciążenia listwy o długości 60 cm. MAKSYMALNY UDŹWIG LISTWY TO AŻ 15KG! Kod produktu: 5827
Marka
ISO TRADE

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię