Przyroda, krajobrazy

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Przyroda, krajobrazy

Jaki przewodnik krajoznawczy wybrać?

Zwiedzaj piękne miejsca bez wychodzenia z domu. Dostępne w sklepie Carrefour albumy przyrodnicze zachwycają urokliwymi krajobrazami, a nierzadko też inspirują do podróży. Polecamy również przewodniki krajoznawcze, które można wykorzystać jako źródło wskazówek podczas wakacyjnego wyjazdu. Miłośnicy historii znajdą w naszej ofercie bogato ilustrowane zbiory podań ludowych i związanych z danym regionem legend.

Albumy przyrodnicze – krajobrazy w zdjęciach

Wypełnione niebanalnymi zdjęciami albumy stanowią doskonały prezent dla amatora fotografii lub podróży. Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie wysokiej jakości albumy przyrodnicze, które pozwalają dostrzec i docenić piękno natury. Tym, którzy lubią zwiedzać, proponujemy książki zawierające fotografie zabytków architektury i nowoczesnych osiągnięć techniki. Są to zarówno albumy o Polsce, jak i o innych krajach, dostępne w różnych wersjach językowych. Albumy krajoznawcze zostały wzbogacone o barwne opisy miejsc lub historyczne ciekawostki. To skuteczny sposób na pogłębienie wiedzy o danym regionie. Świat został w nich przedstawiony przy pomocy starannie wybranych obrazów i efektownych ujęć. Carrefour oferuje wysokiej jakości książki przyrodnicze, powstałe w oparciu o zdjęcia mistrzów obiektywu. W naszym sklepie można je nabyć w atrakcyjnych cenach.

Przewodniki krajoznawcze i zbiory legend

Przygotowujesz się do podróży? Chcesz zyskać pewność, że zwiedzisz wszystkie najpiękniejsze zakątki w danym regionie? Wykorzystaj dostępne w ofercie Carrefour przewodniki krajoznawcze, które dostarczą wielu cennych informacji o historii odwiedzanych miejsc, ich kulturze i nie tylko. Polecamy książki o Bieszczadach, wzbogacone o interesujące reportaże, archiwalne zdjęcia lub dokumenty. Liczne ilustracje urozmaicają lekturę i pobudzają wyobraźnię. Przewodniki krajoznawcze z mapami i topografią miast pozwalają odnaleźć drogę w nieznanych miejscach. Dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się także doskonale opracowane zbiory legend polskich oraz podań ludowych.