Moda, uroda

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Moda, uroda

Jaką książkę o modzie kupić?

Skorzystaj z oferty Carrefour i poznaj historię mody oraz słynnych projektantów. Polecamy książki o modzie, w których można znaleźć liczne wskazówki dotyczące sposobu ubierania się i propozycje ponadczasowych stylizacji. To przewodniki po modowych trendach i inspiracjach. W naszym asortymencie dostępne są także wypełnione fotografiami albumy o modzie oraz książki o urodzie i metodach jej pielęgnacji.

Książki o modzie – poradniki, biografie i albumy

Co to jest dress code? Jaki wpływ na kreowanie się trendów miała historia? Na czym polega elegancja? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań zawarte są na stronach dostępnych w sklepie Carrefour lektur. Książki o modzie to nie tylko poradniki stworzone z myślą o tych, którzy chcą odnaleźć swój styl i zapewnić sobie atrakcyjny wygląd poprzez właściwy dobór stroju. To także biografie znanych na całym świecie projektantów oraz wyróżniające się wyjątkową szatą graficzną albumy. Książki o modzie zostały napisane przez ekspertów w tej dziedzinie i stanowią dużą pomoc w świadomym budowaniu swojego stylu. Dowiesz się z nich, co warto mieć w swojej szafie i jak dopasować sposób ubierania się do swojej figury, by uzyskać oszałamiający efekt.

Książki o urodzie – zasady pielęgnacji i nie tylko

Jak uzyskać efekt olśniewająco gładkiej cery? Co jeść, by mieć zdrową, promienną skórę? Co robić, by zachować młody wygląd na dłużej? Książki o urodzie w ofercie Carrefour to praktyczne poradniki, zawierające sprawdzone wskazówki pielęgnacyjne oraz dietetyczne. Polecamy pozycje książkowe dotyczące ekologicznych kosmetyków z licznymi przepisami na maseczki i peelingi oraz książki o urodzie z ziołowymi kuracjami o niezwykłej skuteczności. W sklepie Carrefour znajdziesz też książki o skutecznych metodach detoksykacji organizmu, wpływie aromaterapii na wygląd oraz o szybkich sposobach na lśniące i miękkie włosy. Wzbogacone licznymi ilustracjami książki o urodzie to jednak nie tylko poradniki, ale też interesujące pozycje, dotyczące historii pielęgnacji skóry oraz rodzaju zabiegów upiększających i ich istoty.