Zestawy mieszane

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zestawy mieszane

Sześciolatki. Rysowanki NE

Sześciolatki. Rysowanki NE Sześciolatki. Rysowanki NE

Normalna cena: 18,50 zł

Special Price 16,97 zł

Elementarz gitarzysty

Elementarz gitarzysty Elementarz gitarzysty

Normalna cena: 39,00 zł

Special Price 35,87 zł

10 szkiców na gitarę solo

10 szkiców na gitarę solo 10 szkiców na gitarę solo

Normalna cena: 19,01 zł

Special Price 17,48 zł

Gitara ekstra klasa

Gitara ekstra klasa Gitara ekstra klasa

Normalna cena: 50,00 zł

Special Price 46,01 zł

Nowy solfeż

Nowy solfeż Nowy solfeż

Normalna cena: 45,00 zł

Special Price 41,41 zł

Jak wybrać szkolny zestaw podręczników?

Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie atrakcyjne zestawy podręczników do szkoły podstawowej, dostosowane do potrzeb zarówno rozpoczynających przygodę ze szkołą uczniów, jak i nieco starszych dzieci. W ich skład wchodzą podręczniki, ćwiczenia, karty pracy i liczne dodatki, czyniące naukę atrakcyjną i sprzyjające poszerzaniu wiedzy ucznia oraz rozwojowi jego kompetencji.

Zestawy mieszane podręczników w sklepie Carrefour

Pozwolą uporządkować wiadomości i przygotować się do egzaminu na koniec 8 klasy. Zestawy podręczników dostępne są w sklepie Carrefour w atrakcyjnych cenach. Nie musisz już tracić czasu i energii na kompletowanie znajdujących się na wykazie książek i zeszytów ćwiczeń. Zestawy mieszane podręczników stanowią szybki i wygodny zakup, a przy tym wartościowe źródło zawartych w aktualnej podstawie programowej informacji. Poza podręcznikami, w naszej ofercie można też znaleźć repetytoria w praktycznych pakietach, opracowania i streszczenia lektur oraz arkusze egzaminacyjne. Zestawy podręczników do szkoły podstawowej to prosty sposób na utrwalenie wiadomości z zakresu takich przedmiotów jak język polski czy matematyka. Polecamy także liczne pomoce naukowe, stworzone z myślą o uczniach szkół muzycznych, np. zbiory utworów na fortepian oraz ćwiczenia techniczne dla początkujących i zaawansowanych gitarzystów.

Zestawy podręczników dla najmłodszych

Sklep Carrefour oferuje duży wybór praktycznych zestawów, przeznaczonych dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W ich skład wchodzą różnego typu pomoce dydaktyczne, które urozmaicają naukę i umożliwiają edukację poprzez zabawę. Zestawy mieszane podręczników dla małych dzieci zawierają materiały umożliwiające doskonalenie umiejętności czytania, liczenia i pisania, wspomagające rozwój zdolności grafomotorycznych dziecka i pogłębiające jego wiedzę o świecie. Dzięki atrakcyjnym dodatkom, takim jak wypychanki, wycinanki, kolorowanki i naklejki, zestawy podręczników dla najmłodszych wzbudzają zainteresowanie uczniów oraz zwiększają ich motywację do nauki.