Religia, Etyka

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Religia, Etyka

Normalna cena: 19,50 zł

Special Price 14,80 zł

Normalna cena: 16,00 zł

Special Price 13,78 zł

Normalna cena: 12,49 zł

Special Price 9,48 zł

Normalna cena: 24,90 zł

Special Price 15,75 zł

Normalna cena: 69,90 zł

Special Price 52,25 zł

Normalna cena: 14,90 zł

Special Price 11,13 zł

Normalna cena: 24,99 zł

Special Price 16,66 zł

Normalna cena: 18,00 zł

Special Price 13,66 zł

Jaki podręcznik do religii wybrać?

Zatwierdzone przez Komisję Wychowania Katolickiego podręczniki do religii to inwestycja w rozwój duchowy uczniów szkoły podstawowej oraz przystępny sposób na zrozumienie zasad wiary chrześcijańskiej. Sklep Carrefour oferuje wyróżniające się atrakcyjną grafiką i napisane prostym językiem katechizmy, dostosowane do możliwości dzieci w wieku szkolnym. Podręczniki do religii pozwolą uczniom odkryć historię chrześcijaństwa i poznać tajemnicę Bożego objawienia.

Podręczniki do religii dla uczniów szkół podstawowych

Dzięki nowoczesnym, pełnym barwnych ilustracji katechizmom, najmłodsi uczniowie zyskają odpowiednie przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej. Starsi natomiast mają szansę zrozumieć istotę wydarzeń roku liturgicznego. Dostępne w sklepie Carrefour podręczniki do religii zostały wzbogacone o teksty biblijne, które stanowią wprowadzenie do poszczególnych rozdziałów książek. Liczne ćwiczenia służą zrozumieniu treści Pisma Świętego oraz znaczenia zawartych w nim prawd wiary. Nowoczesna szata graficzna czyni zgłębianie historii zbawienia fascynującym i pobudza wyobraźnię ucznia. Katechizmy do szkoły podstawowej odpowiadają programowi nauczania i pozwalają na wieloaspektowe postrzeganie wiary, angażując uczniów w poszukiwanie odpowiedzi na związane z religią pytania. Podręczniki do religii umożliwiają poznanie Boga, życia i nauki Jezusa Chrystusa, przybliżając historię zbawienia i inspirując do rozmów z rodzicami w domu.

Nowoczesne katechizmy do szkoły podstawowej

Inspirujące, wzbogacone o liczne przykłady, obrazujące trudne zagadnienia wiary podręczniki do religii wspierają duchowy rozwój dziecka i wspomagają budowanie jego tożsamości jako chrześcijanina. Stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach katechizmy w zrozumiały sposób przybliżają ważne, związane z religią zagadnienia, a ich zrozumienie staje się prostsze dzięki kolorowym wycinankom i naklejkom. Katechizmy do szkoły podstawowej zachęcają do dyskusji na ważne tematy, skłaniają do refleksji, a jednocześnie stanowią zaproszenie do modlitwy.