Matematyka

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Matematyka

Maraton Matematyczny

Maraton Matematyczny Maraton Matematyczny

Normalna cena: 15,00 zł

Special Price 12,26 zł

Zbiór zadań dla klasy 3

Zbiór zadań dla klasy 3 Zbiór zadań dla klasy 3

Normalna cena: 15,90 zł

Special Price 10,73 zł

Przyroda Polski

Przyroda Polski Przyroda Polski

Normalna cena: 13,00 zł

Special Price 8,30 zł

Matematyka bez formuł

Matematyka bez formuł Matematyka bez formuł

Normalna cena: 42,00 zł

Special Price 27,77 zł

Zabawy matematyczne w.2017

Zabawy matematyczne w.2017 Zabawy matematyczne w.2017

Normalna cena: 15,00 zł

Special Price 8,62 zł

Jaki podręcznik do matematyki wybrać?

Liczenie, rozwiązywanie zadań tekstowych oraz myślenie logiczne staną się prostsze z nowoczesnymi i rzetelnymi pomocami naukowymi. Stworzone z myślą o uczniach szkół podstawowych podręczniki do matematyki kształtują także orientację w stosunkach przestrzennych oraz wspierają rozwój procesów poznawczych u dziecka. Przemyślany, klarowny układ treści sprzyja szybkiemu przyswajaniu wiedzy, podobnie jak przejrzysty podział na bloki tematyczne.

Książki do matematyki w sklepie Carrefour

Zgodne z nową podstawą programową podręczniki nie tylko ułatwią naukę uczniom, ale też usprawnią przebieg procesu dydaktycznego, oferując nauczycielom gotowe rozwiązania w formie lekcyjnych scenariuszy. Polecamy wzbogacone o liczne zadania i pytania podręczniki do matematyki, umożliwiające systematyczne powtarzanie wiedzy i odpowiednie przygotowanie do egzaminu na koniec 8 klasy. Dodatkowo, w naszej ofercie można znaleźć zbiory zadań, arkusze egzaminacyjne, uatrakcyjniające naukę zabawy matematyczne oraz łamigłówki logiczne. Dostępne w sklepie Carrefour książki do matematyki objaśniają mieszczące się w zakresie przedmiotu zagadnienia, w oparciu o rzeczywistość. Liczne nawiązania do codzienności ułatwiają zrozumienie nawet skomplikowanych zagadnień i umożliwiają zastosowanie nowych wiadomości w praktyce, czyniąc je w ocenie ucznia przydatnymi i zwiększając jego kompetencje w wielu dziedzinach. Podręczniki do matematyki zawierają nie tylko treści na poziomie podstawowym. Zadania o podwyższonym stopniu trudności przeznaczone są dla dzieci, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu przedmiotu.

Matematyka – podręczniki do szkoły podstawowej

Z atrakcyjnymi podręcznikami nauka z pewnością będzie przyjemniejsza. Zrozumieniu poruszanych zagadnień sprzyja nie tylko jasny język książek, ale też liczne, szczegółowo rozwiązane przykłady. Dzięki umieszczonym w podręcznikach, podsumowującym działy testom, uczeń może sprawdzić stopień przyswojenia materiału i utrwalić nabyte wiadomości. Podręczniki do matematyki zostały wzbogacone także o wskazówki w ramkach i liczne ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności. Są to pozycje książkowe, które w przystępny sposób pozwolą poznać dzieciom rządzące światem matematycznym prawa, a w wielu przypadkach rozwiną zainteresowanie przedmiotem. Książki do matematyki w ofercie Carrefour pochodzą od takich wydawnictw, jak OPERON, GWO i Nowa Era. Podręczniki dla najmłodszych uczniów można nabyć wraz z praktyczną wyprawką, przydatną w trakcie nauki. Oferujemy duży wybór książek oraz zeszytów ćwiczeń w atrakcyjnych cenach.