Język polski

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Język polski

Zdolny uczeń. Dyktanda 2

Zdolny uczeń. Dyktanda 2 Zdolny uczeń. Dyktanda 2

Normalna cena: 7,99 zł

Special Price 5,14 zł

Opowieści Złotego Kota

Opowieści Złotego Kota Opowieści Złotego Kota

Normalna cena: 35,00 zł

Special Price 24,10 zł

Koty Łobuziaki

Koty Łobuziaki Koty Łobuziaki

Normalna cena: 11,90 zł

Special Price 7,86 zł

Lekcja życia

Lekcja życia Lekcja życia

Normalna cena: 15,10 zł

Special Price 10,42 zł

Małymi kroczkami. Kaligrafia

Małymi kroczkami. Kaligrafia Małymi kroczkami. Kaligrafia

Normalna cena: 32,00 zł

Special Price 29,44 zł

Kultura i edukacja

Kultura i edukacja Kultura i edukacja

Normalna cena: 39,90 zł

Special Price 22,94 zł

Ortografia 4 w.2016 GWO

Ortografia 4 w.2016 GWO Ortografia 4 w.2016 GWO

Normalna cena: 13,50 zł

Special Price 11,64 zł

Przygody Sindbada żeglarza

Przygody Sindbada żeglarza Przygody Sindbada żeglarza

Normalna cena: 21,99 zł

Special Price 13,15 zł

Zadania dla asów. Klasa 3

Zadania dla asów. Klasa 3 Zadania dla asów. Klasa 3

Normalna cena: 28,00 zł

Special Price 20,94 zł

Jaki podręcznik do języka polskiego wybrać?

Dostępne w ofercie sklepu Carrefour podręczniki do języka polskiego nie tylko poszerzą wiedzę uczniów szkół podstawowych z zakresu dzieł literackich, ale też poprawią ich umiejętności językowe. Nowoczesne książki mogą być także wykorzystywane jako cenne źródło informacji, dotyczących kontekstu kulturowego i historycznego omawianych utworów. Polecamy podręczniki do języka polskiego stworzone w oparciu o sprawdzone rozwiązania dydaktyczne oraz aktualne wytyczne nowej podstawy programowej.

Potrzebny łatwy do konfiguracji switch CCTV? Znajdziesz go w naszym sklepie!

Uczniowie klas początkowych dowiedzą się z nich, jak czytać ze zrozumieniem. Starsi natomiast zyskają dostęp do licznych tekstów literackich, rozwiną w sobie motywację do czytania i zdobędą cenną wiedzę o języku. Oferujemy podręczniki do języka polskiego, które ułatwiają efektywne przyswajanie wiadomości. Poza klasyką literatury polskiej i światowej, zawierają także służące porządkowaniu i utrwalaniu informacji pytania i polecenia. Umożliwią rzetelne przygotowanie do egzaminu po klasie 8. Książki do języka polskiego przyczynią się do poprawy znajomości mowy polskiej, co z kolei ma znaczący wpływ na sposób budowania wypowiedzi ustnych. Dzięki angażującym i interesującym ćwiczeniom, uczeń nie jest tylko biernym odbiorcą zamieszczanych treści, ale świadomie i aktywnie uczestniczy w zajęciach, budując solidne podstawy wiedzy z zakresu literatury, kultury i zasad języka polskiego.

Podręczniki do języka polskiego oraz inne pomoce naukowe

Poza wyróżniającymi się atrakcyjną szatą graficzną i przejrzystym układem treści podręcznikami, sklep Carrefour oferuje też liczne opracowania lektur, ich streszczenia oraz gry edukacyjne, zachęcające do ich czytania. Można je wykorzystać podczas powtarzania materiału, by utrwalić wcześniej zdobyte wiadomości. Książki do języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych oraz inne pomoce naukowe pomagają rozwinąć umiejętności retoryczne, pobudzają wyobraźnię i ćwiczą spostrzegawczość. W wielu uczniach wzbudzają pasję do czytania i miłość do literatury. Zapewniają również skuteczność procesu dydaktycznego. Podręczniki do języka polskiego gwarantują szybkie przyswajanie materiału poprzez wykorzystanie map pojęć jako podsumowania kolejnych rozdziałów. Dzięki nim nowa wiedza zostaje usystematyzowana. Wzbogacone o umieszczony na ostatnich stronach niezbędnik ucznia, stanowią nowoczesne i rzetelne źródło wiedzy o języku polskim i jego historii. Carrefour poleca książki do języka polskiego takich wydawnictw, jak GREG, WSiP, GWO i wielu innych.