Szkoła podstawowa

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Szkoła podstawowa

Lekcja życia

Lekcja życia Lekcja życia

Normalna cena: 15,10 zł

Special Price 10,42 zł

Ich und du neu 1 KB PWN

Ich und du neu 1 KB PWN Ich und du neu 1 KB PWN

Normalna cena: 47,90 zł

Special Price 44,62 zł

English Class B1+ WB PEARSON

English Class B1+ WB PEARSON English Class B1+ WB PEARSON

Normalna cena: 13,00 zł

Special Price 11,50 zł

Echo 8 Podr. WSiP

Echo 8 Podr. WSiP Echo 8 Podr. WSiP

Normalna cena: 33,30 zł

Special Price 31,02 zł

Nadchodzi ciemność

Nadchodzi ciemność Nadchodzi ciemność

Normalna cena: 39,00 zł

Special Price 25,56 zł

Dziennik nowej mamy

Dziennik nowej mamy Dziennik nowej mamy

Normalna cena: 24,99 zł

Special Price 19,08 zł

Jakie podręczniki do szkoły podstawowej wybrać?

W sklepie Carrefour można znaleźć bogatą ofertę pomocy edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych. Są to podręczniki, zeszyty ćwiczeń, repetytoria, streszczenia lektur i nie tylko. Podręczniki do podstawówki pozwalają zrealizować zawarte w aktualnej podstawie programowej treści w atrakcyjny i przystępny dla ucznia sposób. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod oraz licznym, angażującym zadaniom, utrwalenie wymaganego materiału nie stanowi żadnego wyzwania.

Podręczniki do szkoły podstawowej – nauka czytania, pisania i liczenia

Carrefour poleca duży wybór zeszytów ćwiczeń, które pozwalają doskonalić precyzję ruchów oraz rozwijać koordynację ruchowo-wzrokową, co stanowi pierwszy krok do nauki płynnego pisania. Atrakcyjna szata graficzna urozmaica naukę i wzbudza zainteresowanie ucznia. Oferujemy także matematyczne podręczniki do podstawówki. Z nimi nauka liczenia stanie się znacznie łatwiejsza. Dzięki przedstawieniu różnych sposobów na rozwiązanie danego zadania, uczeń może wybrać najbardziej zrozumiałą metodę, co uczyni opanowanie materiału dużo prostszym. Carrefour posiada w swoim asortymencie ułatwiające przygotowanie do matematycznych olimpiad i konkursów podręczniki do szkoły podstawowej z dużą ilością arytmetycznych zagadek w atrakcyjnej, obrazkowej formie. Stworzone z myślą o nauce czytania książki do języka polskiego zawierają nie tylko ciekawe teksty, ale też nieskomplikowane zadania gramatyczne oraz wzbogacające słownictwo ćwiczenia.

Podręczniki do podstawówki w sklepie Carrefour

W naszym sklepie dostępne są również podręczniki do nauki języków obcych w bogato ilustrowanej, efektownej formie. Nierzadko wymagają one zastosowania określonej techniki plastycznej, co ułatwia zapamiętywanie nowych słów i gramatycznych zasad oraz urozmaica naukę. Podręczniki do szkoły podstawowej zostały napisane prostym, klarownym językiem. Są to pozycje stworzone przez ekspertów w danej dziedzinie, cieszące się doskonałą opinią wśród nauczycieli. Dzięki dużej ilości tabel, schematów i wykresów, podręczniki do podstawówki czynią przyswajanie wymaganych treści łatwiejszym.