Szkoła podstawowa

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Szkoła podstawowa

Zielony Detektyw... Klasa 2

Zielony Detektyw... Klasa 2 Zielony Detektyw... Klasa 2

Normalna cena: 16,91 zł

Special Price 11,42 zł

Zwierzaki - kreślaki

Zwierzaki - kreślaki Zwierzaki - kreślaki

Normalna cena: 17,00 zł

Special Price 12,65 zł

Ewangelia dla rodziny

Ewangelia dla rodziny Ewangelia dla rodziny

Normalna cena: 69,90 zł

Special Price 52,25 zł

Modlitewnik Jana Pawła II

Modlitewnik Jana Pawła II Modlitewnik Jana Pawła II

Normalna cena: 14,90 zł

Special Price 11,13 zł

Spotkanie

Spotkanie Spotkanie

Normalna cena: 24,99 zł

Special Price 16,66 zł

Sześciolatki. Rysowanki NE

Sześciolatki. Rysowanki NE Sześciolatki. Rysowanki NE

Normalna cena: 18,50 zł

Special Price 16,97 zł

Jakie podręczniki do szkoły podstawowej wybrać?

W sklepie Carrefour można znaleźć bogatą ofertę pomocy edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych. Są to podręczniki, zeszyty ćwiczeń, repetytoria, streszczenia lektur i nie tylko. Podręczniki do podstawówki pozwalają zrealizować zawarte w aktualnej podstawie programowej treści w atrakcyjny i przystępny dla ucznia sposób. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod oraz licznym, angażującym zadaniom, utrwalenie wymaganego materiału nie stanowi żadnego wyzwania.

Podręczniki do szkoły podstawowej – nauka czytania, pisania i liczenia

Carrefour poleca duży wybór zeszytów ćwiczeń, które pozwalają doskonalić precyzję ruchów oraz rozwijać koordynację ruchowo-wzrokową, co stanowi pierwszy krok do nauki płynnego pisania. Atrakcyjna szata graficzna urozmaica naukę i wzbudza zainteresowanie ucznia. Oferujemy także matematyczne podręczniki do podstawówki. Z nimi nauka liczenia stanie się znacznie łatwiejsza. Dzięki przedstawieniu różnych sposobów na rozwiązanie danego zadania, uczeń może wybrać najbardziej zrozumiałą metodę, co uczyni opanowanie materiału dużo prostszym. Carrefour posiada w swoim asortymencie ułatwiające przygotowanie do matematycznych olimpiad i konkursów podręczniki do szkoły podstawowej z dużą ilością arytmetycznych zagadek w atrakcyjnej, obrazkowej formie. Stworzone z myślą o nauce czytania książki do języka polskiego zawierają nie tylko ciekawe teksty, ale też nieskomplikowane zadania gramatyczne oraz wzbogacające słownictwo ćwiczenia.

Podręczniki do podstawówki w sklepie Carrefour

W naszym sklepie dostępne są również podręczniki do nauki języków obcych w bogato ilustrowanej, efektownej formie. Nierzadko wymagają one zastosowania określonej techniki plastycznej, co ułatwia zapamiętywanie nowych słów i gramatycznych zasad oraz urozmaica naukę. Podręczniki do szkoły podstawowej zostały napisane prostym, klarownym językiem. Są to pozycje stworzone przez ekspertów w danej dziedzinie, cieszące się doskonałą opinią wśród nauczycieli. Dzięki dużej ilości tabel, schematów i wykresów, podręczniki do podstawówki czynią przyswajanie wymaganych treści łatwiejszym.