Szkoła podstawowa

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Szkoła podstawowa

Czy tu, czy tam - czytam!

Czy tu, czy tam - czytam! Czy tu, czy tam - czytam!

Normalna cena: 18,00 zł

Special Price 13,40 zł

Zdolny uczeń. Dyktanda 2

Zdolny uczeń. Dyktanda 2 Zdolny uczeń. Dyktanda 2

Normalna cena: 7,99 zł

Special Price 5,14 zł

Team Up Plus 5 SB + CD OXFORD

Team Up Plus 5 SB + CD OXFORD Team Up Plus 5 SB + CD OXFORD

Normalna cena: 36,80 zł

Special Price 32,59 zł

Michał i 38

Michał i 38 Michał i 38

Normalna cena: 24,90 zł

Special Price 15,75 zł

W 80 dni dookoła świata TW

W 80 dni dookoła świata TW W 80 dni dookoła świata TW

Normalna cena: 13,00 zł

Special Price 8,30 zł

Jakie podręczniki do szkoły podstawowej wybrać?

W sklepie Carrefour można znaleźć bogatą ofertę pomocy edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych. Są to podręczniki, zeszyty ćwiczeń, repetytoria, streszczenia lektur i nie tylko. Podręczniki do podstawówki pozwalają zrealizować zawarte w aktualnej podstawie programowej treści w atrakcyjny i przystępny dla ucznia sposób. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod oraz licznym, angażującym zadaniom, utrwalenie wymaganego materiału nie stanowi żadnego wyzwania.

Podręczniki do szkoły podstawowej – nauka czytania, pisania i liczenia

Carrefour poleca duży wybór zeszytów ćwiczeń, które pozwalają doskonalić precyzję ruchów oraz rozwijać koordynację ruchowo-wzrokową, co stanowi pierwszy krok do nauki płynnego pisania. Atrakcyjna szata graficzna urozmaica naukę i wzbudza zainteresowanie ucznia. Oferujemy także matematyczne podręczniki do podstawówki. Z nimi nauka liczenia stanie się znacznie łatwiejsza. Dzięki przedstawieniu różnych sposobów na rozwiązanie danego zadania, uczeń może wybrać najbardziej zrozumiałą metodę, co uczyni opanowanie materiału dużo prostszym. Carrefour posiada w swoim asortymencie ułatwiające przygotowanie do matematycznych olimpiad i konkursów podręczniki do szkoły podstawowej z dużą ilością arytmetycznych zagadek w atrakcyjnej, obrazkowej formie. Stworzone z myślą o nauce czytania książki do języka polskiego zawierają nie tylko ciekawe teksty, ale też nieskomplikowane zadania gramatyczne oraz wzbogacające słownictwo ćwiczenia.

Podręczniki do podstawówki w sklepie Carrefour

W naszym sklepie dostępne są również podręczniki do nauki języków obcych w bogato ilustrowanej, efektownej formie. Nierzadko wymagają one zastosowania określonej techniki plastycznej, co ułatwia zapamiętywanie nowych słów i gramatycznych zasad oraz urozmaica naukę. Podręczniki do szkoły podstawowej zostały napisane prostym, klarownym językiem. Są to pozycje stworzone przez ekspertów w danej dziedzinie, cieszące się doskonałą opinią wśród nauczycieli. Dzięki dużej ilości tabel, schematów i wykresów, podręczniki do podstawówki czynią przyswajanie wymaganych treści łatwiejszym.