Przedmioty zawodowe

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Przedmioty zawodowe

My dwie, my trzy, my cztery

My dwie, my trzy, my cztery My dwie, my trzy, my cztery

Normalna cena: 34,00 zł

Special Price 22,68 zł

Politologia religii

Politologia religii Politologia religii

Normalna cena: 58,80 zł

Special Price 44,63 zł

Wiktymologia

Wiktymologia Wiktymologia

Normalna cena: 79,00 zł

Special Price 67,90 zł

BHP w branży budowlanej WSIP

BHP w branży budowlanej WSIP BHP w branży budowlanej WSIP

Normalna cena: 43,00 zł

Special Price 38,57 zł

Jaki podręcznik do szkoły zawodowej wybrać?

Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie duży wybór podręczników, przeznaczonych dla uczniów szkół zawodowych, którzy kształcą się w kierunku: technik hotelarstwa, ogrodnictwa, mechaniki samochodowej, obsługi maszyn i nie tylko. Podręczniki do szkoły zawodowej zawierają zgodne z podstawą programu zagadnienia, niezbędne w przyszłej pracy oraz doskonaleniu umiejętności praktycznych, charakterystycznych dla danego zawodu.

Podręczniki – przedmioty zawodowe w sklepie Carrefour

Bogato ilustrowane, wzbogacone o liczne przykłady podręczniki zawierają nie tylko wymagane treści, ale też ćwiczenia, które pozwalają na sprawdzenie stopnia przyswojenia wiedzy. Carrefour oferuje wyróżniające się atrakcyjną, pełną kolorów szatą graficzną podręczniki do szkoły zawodowej. Są to pozycje dotyczące nowoczesnej stylizacji włosów, warunków uprawy roślin ogrodniczych, rachunkowości czy obsługi maszyn i urządzeń. Przyszli mechanicy samochodowi mogą znaleźć w naszym asortymencie podręczniki do szkoły zawodowej z zakresu elektrycznego wyposażenia samochodów, ich diagnostyki oraz naprawy. Osobom wiążącym swoją przyszłość z branżą hotelarską polecamy książki zawierające podstawowe zagadnienia z dziedziny marketingu. Dzięki przejrzystemu układowi i przystępnemu językowi, nowoczesne podręczniki do szkoły zawodowej znacząco ułatwiają naukę, usprawniając proces przyswajania informacji. Każdy rozdział został ujęty w zrozumiały i atrakcyjny dla ucznia sposób. Umieszczone na końcu pytania stanowią prostą metodę na powtórkę materiału i kontrolę stanu wiedzy.

Podręczniki do szkoły zawodowej – duży wybór i dobre ceny

Nowoczesne ujęcie tematu oraz liczne dodatki w postaci słowniczków ważnych pojęć i pytań testowych to największe zalety dostępnych w naszej ofercie podręczników. Dzięki nim przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe stanie się dużo prostsze. Podręczniki do szkoły zawodowej pozwalają uzyskać wiedzę niezbędną w zawodzie sprzedawcy, mechanika, ogrodnika, spawacza i dużo więcej. Szczegółowe omówienia zawartych w książkach kwestii umożliwiają wnikliwe zgłębienie przedstawionych tematów. Staranne wykonanie z kolei czyni podręczniki do szkoły zawodowej odpowiednimi do wieloletniego użytkowania. Polecamy liczne pozycje w atrakcyjnych cenach. Dzięki nim start w zawodzie stanie się prostszy, a zdobyte w trakcie edukacji informacje będą doskonałą podstawą do dalszego poszerzania wiedzy. Zdobądź wymarzony zawód, wykorzystując dostępne w ofercie sklepu Carrefour podręczniki do szkoły zawodowej. To doskonały wybór oraz sposób na rzetelną naukę.