Pozostałe

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Pozostałe

Makbet z oprac. okleina GREG

Makbet z oprac. okleina GREG Makbet z oprac. okleina GREG

Normalna cena: 14,97 zł

Special Price 9,73 zł

Symfony2. Rozbudowa frameworka

Symfony2. Rozbudowa frameworka Symfony2. Rozbudowa frameworka

Normalna cena: 32,90 zł

Special Price 11,35 zł

Akademia Pana Kleksa w.2016

Akademia Pana Kleksa w.2016 Akademia Pana Kleksa w.2016

Normalna cena: 15,50 zł

Special Price 10,34 zł

Jakie podręczniki do szkoły średniej wybrać?

W ofercie sklepu Carrefour uczniowie techników i liceów mogą znaleźć liczne pomoce naukowe o szerokim zakresie tematycznym. Polecamy rzetelne podręczniki, praktyczne repetytoria oraz zbiory testów maturalnych, przygotowane z myślą o uczniach najstarszych klas szkół średnich. Podręczniki do liceum umożliwiają przyswajanie wiedzy w przystępny, atrakcyjny dla ucznia sposób. W naszym asortymencie dostępne są nowoczesne pozycje książkowe, stworzone przez doświadczonych ekspertów w danej dziedzinie.

Podręczniki do liceum – geografia, fizyka, historia

Bogate w ilustracje oraz materiały źródłowe podręczniki z pewnością uatrakcyjnią naukę w szkole średniej. Podręczniki do geografii zawierają liczne tabele i mapy, dzięki którym uczniowie z łatwością zapamiętają poruszane na lekcjach tematy. Oferujemy również nowoczesne podręczniki do nauki języków obcych, m. in. angielskiego i niemieckiego. Można je nabyć wraz z multimedialnymi dodatkami, umożliwiającymi pracę nad wymową, a zwłaszcza właściwym akcentem w obcojęzycznych wyrażeniach. Sklep Carrefour poleca podręczniki do przedsiębiorczości, które przygotują młodych dorosłych do samodzielności po ukończeniu szkoły, a także podejmowania racjonalnych, przemyślanych decyzji, charakterystycznych dla dobrego przedsiębiorcy. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć też zgodnych z nowoczesną podstawą programową podręczników do fizyki czy WOS-u.

Repetytoria do liceum, zeszyty ćwiczeń i tablice

Dostępne w ofercie naszego sklepu repetytoria do liceum stanowią skuteczny sposób na przygotowanie do matury. System inteligentnych powtórek pozwala na odświeżenie przyswojonych wcześniej informacji. Polecamy także opracowane w oparciu o wytyczne CKE zeszyty ćwiczeń z zakresu takich przedmiotów, jak geografia, historia, WOS, języki obce, fizyka i nie tylko. Atlasy historyczne pozwolą z kolei zrozumieć losy poszczególnych państw na przestrzeni wieków, zmiany w strukturze ludności oraz przebieg konfliktów zbrojnych. Carrefour oferuje też streszczenia lektur, tablice geograficzne, testy maturalne i inne pomoce naukowe, przydatne przyszłym maturzystom.