Matematyka

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Matematyka

Tablice maturzysty. Matematyka

Tablice maturzysty. Matematyka Tablice maturzysty. Matematyka

Normalna cena: 19,99 zł

Special Price 13,56 zł

Małe tablice. Matematyka

Małe tablice. Matematyka Małe tablice. Matematyka

Normalna cena: 6,90 zł

Special Price 4,58 zł

Tablice matematyczne GREG

Tablice matematyczne GREG Tablice matematyczne GREG

Normalna cena: 6,80 zł

Special Price 4,42 zł

Jaki podręcznik do liceum do matematyki wybrać?

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki umożliwią rzetelne podręczniki i ćwiczenia. Sklep Carrefour oferuje przeznaczone dla uczniów szkół średnich podręczniki do matematyki o przejrzystej strukturze i sprzyjającym nauce układzie treści. Podzielone na działy tematyczne, napisane zrozumiałym językiem i wzbogacone o liczne zadania podręczniki ułatwią przyswajanie informacji i usystematyzują posiadaną już wiedzę z zakresu tego przedmiotu.

Matematyka – podręczniki do liceum

W naszej ofercie można znaleźć liczne pomoce naukowe z zakresu matematyki. Są to kompendia wiedzy, repetytoria, arkusze maturalne, testy i zbiory zadań. Podstawę nauki stanowią jednak zgodne z aktualnym programem edukacyjnym podręczniki do liceum do matematyki. Polecamy pozycje takich wydawnictw jak GREG, OPERON czy WSiP. Atrakcyjny układ treści sprzyja pogłębianiu matematycznej wiedzy, a umieszczone w każdym rozdziale zadania pozwalają na sprawdzenie stopnia przyswojenia materiału. Carrefour oferuje podręczniki do matematyki zawierające podstawowe lub rozszerzone zagadnienia. Stworzone z myślą o uczniach techników i liceów, umożliwiają rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Zawarte w naszym asortymencie pozycje cieszą się dużym uznaniem w gronie pedagogów i stanowią pierwszy wybór w wielu szkołach. Podręczniki do matematyki sprzyjają szybkiemu przyswajaniu wiedzy poprzez liczne, umieszczone na marginesach wskazówki oraz przyciągające uwagę wyróżnienia w tekście. Można w nich znaleźć także przykłady rozwiązanych zadań wraz z ich analizą.

Podręczniki do matematyki – liceum i technikum

Zawarte w podręcznikach zagadnienia odpowiadają podstawie programowej licealistów oraz uczniów techników. Dużą popularnością wśród przyszłych maturzystów cieszą się zbiory ćwiczeń, które stanowią niemałą pomoc w szlifowaniu umiejętności rozwiązywania zadań, a tym samym, zapewniają sukces podczas egzaminu. Podręczniki do matematyki kształtują także zdolność logicznego myślenia, przygotowując uczniów do kolejnego etapu edukacji, jakim dla wielu z nich są szkoły wyższe. Wzbogacone o słownik pojęć matematycznych, ułatwiają zrozumienie nawet skomplikowanych zagadnień oraz zastosowanie ich w praktyce. Podręczniki do liceum do matematyki to jednak nie wszystko. Sklep Carrefour oferuje również materiały dla uczestników olimpiad i konkursów matematycznych oraz nieszablonowe zadania, rozwijające zdolność kreatywnego myślenia. Polecamy również zbiory algorytmów matematycznych i praktyczne kompendia maturalne, które stanowią dobry sposób na powtórkę materiału przed egzaminem.