Język polski

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Język polski

Normalna cena: 7,90 zł

Special Price 7,72 zł

Normalna cena: 35,90 zł

Special Price 34,98 zł

Normalna cena: 20,50 zł

Special Price 19,97 zł

Normalna cena: 35,00 zł

Special Price 26,15 zł

Normalna cena: 33,49 zł

Special Price 32,64 zł

Normalna cena: 29,90 zł

Special Price 19,95 zł

Normalna cena: 24,90 zł

Special Price 16,60 zł

Normalna cena: 13,10 zł

Special Price 9,79 zł

Normalna cena: 19,99 zł

Special Price 12,99 zł

Normalna cena: 44,50 zł

Special Price 28,65 zł

Normalna cena: 38,90 zł

Special Price 29,41 zł

Normalna cena: 12,00 zł

Special Price 8,14 zł

Normalna cena: 22,99 zł

Special Price 14,80 zł

Normalna cena: 6,90 zł

Special Price 4,41 zł

Jaki podręcznik do liceum do języka polskiego kupić?

Dostępne w ofercie sklepu Carrefour podręczniki do języka polskiego pomogą uczniom szkół średnich w poprawie kompetencji językowych, poszerzą wiedzę z zakresu gramatyki języka i jego historii. Są to wysokiej jakości przewodniki po epokach literackich, zawierające liczne ćwiczenia interpretacyjne. Nowoczesne podręczniki do liceum do języka polskiego wyróżniają się wysoką funkcjonalnością oraz atrakcyjną szatą graficzną.

Podręczniki do języka polskiego w ofercie Carrefour

Przeznaczone dla uczniów liceów i techników podręczniki poruszają zagadnienia zawarte w aktualnej podstawie programowej. Wzbogacone o opracowania lektur oraz powtórki nabytych na wcześniejszych etapach nauki informacji, doskonale przygotowują do egzaminu maturalnego. Podręczniki do liceum do języka polskiego nie tylko pomagają przyswoić wiedzę z zakresu pochodzących z różnych epok dzieł literackich, ale ćwiczą też umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz zdolność analizy tekstu. Pobudzające kreatywność polecenia oraz ciekawe ujęcie tematu sprzyjają obudzeniu literackiej pasji i ułatwiają naukę. Podręczniki do języka polskiego w ofercie Carrefour to przeznaczone do wieloletniego użytku pozycje, wydane m. in. przez OPERON lub STENTOR. Ich zadaniem jest pogłębienie świadomości językowej uczniów, a przygotowane na wzór egzaminu maturalnego ćwiczenia pomagają w usystematyzowaniu wiedzy. Podręczniki do liceum do języka polskiego posiadają chronologiczny układ treści, dzięki czemu uczeń ma szansę dostrzec wpływy historii oraz poszczególnych zjawisk kulturowych na literaturę, a także przemiany, jakim podlegała twórczość literacka na przestrzeni czasu.

Język polski – podręczniki, kompendia, repetytoria

Sklep Carrefour poleca nie tylko rzetelne podręczniki, ale też przygotowane z myślą o maturzystach zeszyty ćwiczeń. Można w nich znaleźć zadania dotyczące zarówno zagadnień z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Podręczniki do języka polskiego także zawierają ćwiczenia, lecz jest ich dużo mniej, niż w praktycznych zbiorach. Dodatkowo, znajdziemy w nich przykładowe tematy na maturę ustną, wzory rozprawek i esei oraz zadania, umożliwiające nabycie umiejętności interpretacji porównawczej. Oferujemy również repetytoria, doskonałe do błyskawicznego powtórzenia materiału. Podręczniki do liceum do języka polskiego uatrakcyjniają naukę poprzez zawarte w nich propozycje filmów związanych z poruszaną na lekcjach tematyką lub też ciekawostki, dotyczące danej epoki literackiej. Dzięki zminimalizowaniu wykładowej formy na rzecz pracy ucznia z tekstem i licznych ćwiczeń, zdobywanie wiedzy staje się dużo przyjemniejsze.