Chemia

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Chemia

Tablice chemiczne GREG

Tablice chemiczne GREG Tablice chemiczne GREG

Normalna cena: 6,80 zł

Special Price 4,42 zł

Odkrywamy świat

Odkrywamy świat Odkrywamy świat

Normalna cena: 9,90 zł

Special Price 6,46 zł

Jaki podręcznik do chemii wybrać?

Sklep Carrefour oferuje zgodne z aktualnymi wymogami MEN podręczniki do chemii, które uwzględniają wszystkie zawarte w podstawie programowej zagadnienia i przeznaczone są dla uczniów szkół średnich. Podzielone na działy tematyczne, umożliwiają pogłębienie posiadanych informacji z zakresu chemii oraz usystematyzowanie zdobytych na wcześniejszym etapie nauki wiadomości.

Chemia – podręczniki do liceum

W naszym asortymencie dostępne są zarówno podręczniki zawierające podstawy przedmiotu, jak i wzbogacone o rozszerzone zagadnienia pozycje. Ciekawe ujęcie tematu oraz propozycje doświadczeń do wykonania w domu sprzyjają zaciekawieniu uczniów, a może nawet obudzeniu w nich chemicznej pasji. Podręczniki do chemii z umieszczoną w każdym dziale listą zagadnień do omówienia ułatwiają zdobywanie wiedzy i porządkują nabyte wcześniej informacje. Dzięki pytaniom sprawdzającym, uczeń ma okazję powtórzyć wiadomości i skontrolować stan swojej wiedzy. Podręczniki do chemii do liceum zostały wzbogacone o czytelne tabele i schematy, co umożliwia porównanie danych i ułatwia zrozumienie tematu. Nie brakuje w nich także barwnych ilustracji, które z pewnością uatrakcyjnią naukę. Dostępne w sklepie Carrefour podręczniki do chemii stanowią doskonałe przygotowanie nie tylko do egzaminu maturalnego, ale też ważnej klasówki. Wiele z nich zostało wzbogaconych o różnego typu dodatki, np. płytę CD z materiałami multimedialnymi lub układ okresowy pierwiastków.

Podręczniki do chemii oraz inne pomoce naukowe

W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć nie tylko przeznaczone dla uczniów szkół licealnych i technicznych podręczniki do chemii, ale też maturalne karty pracy z licznymi wskazówkami, dotyczącymi skutecznej nauki oraz ciekawostkami, które ułatwią przyswojenie tematu. Polecamy również starannie przygotowane tablice chemiczne oraz repetytoria, umożliwiające sprawne powtórzenie materiału przed maturą. Dostępne w naszym sklepie podręczniki do chemii zostały wydane m. in. przez WSiP, OPERON i GREG. To nowoczesne pozycje o atrakcyjnej formie. Ważne pojęcia zostały wyróżnione w tekście, co ułatwia ich zapamiętanie. Umieszczone na marginesach komentarze to doskonały sposób na błyskawiczną powtórkę, a liczne przykłady pozwolą zrozumieć temat nawet tym, którzy nie czują się pewnie w dziedzinie chemii. Podręczniki do chemii nie tylko pomogą przyswoić nowe informacje, lecz także utrwalą posiadane umiejętności obliczeniowe. Uczniom wiążącym swoją przyszłość z tym przedmiotem proponujemy podręczniki rozszerzone o dodatkowe treści, które z pewnością okażą się przydatne na studiach o profilu chemicznym lub pokrewnym.