Biologia

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Biologia

Biologia wybór testów MEDYK

Biologia wybór testów MEDYK Biologia wybór testów MEDYK

Normalna cena: 60,20 zł

Special Price 45,69 zł

Menu świata

Menu świata Menu świata

Normalna cena: 34,90 zł

Special Price 25,68 zł

Jaki podręcznik do biologii wybrać?

Carrefour posiada w swojej ofercie zgodne z aktualną podstawą programową podręczniki do biologii dla uczniów szkół średnich. Umożliwiają one rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego, ułatwiają przyswajanie informacji z zakresu ekologii, biogeografii, ochrony środowiska i nie tylko. Polecamy również repetytoria, maturalne karty pracy oraz zbiory ćwiczeń.

Biologia - podręczniki do liceum

Dostępne w ofercie naszego sklepu podręczniki do biologii ułatwiają zrozumienie zagadnień z zakresu nauk biologicznych poprzez logiczny sposób przedstawiania treści. Dzięki temu uczeń nie ma problemów z przyswojeniem nowych wiadomości i ich uporządkowaniem. Zawarty w podręcznikach materiał został ujęty w przystępny i zrozumiały sposób. Polecamy nie tylko wzbogacone o atrakcyjne ilustracje podręczniki do biologii w opisowej formie, ale też zeszyty zadań wraz z opatrzonymi komentarzem odpowiedziami. Jasny podział na wątki tematyczne czyni naukę przyjemniejszą. W naszym asortymencie można znaleźć zawierające materiał podstawowy pozycje, jak i takie z zagadnieniami nadobowiązkowymi. Podręczniki do biologii dla szkół średnich pomogą poszerzyć oraz usystematyzować wiedzę i zdać egzamin maturalny z dobrym wynikiem. Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie podręczniki takich wydawnictw, jak OPERON, OMEGA czy GREG. Ich język dostosowany jest do potrzeb licealistów, co znacząco ułatwia naukę.

Podręczniki do biologii i nie tylko

Poza stanowiącymi podstawę programową podręcznikami, w ofercie Carrefour można znaleźć także zawierające wiedzę w pigułce repetytoria. To szybki sposób na powtórkę materiału oraz przygotowanie do egzaminu maturalnego czy klasówki z biologii. Zarówno dostępne w naszym sklepie podręczniki do biologii, jak i inne pomoce naukowe wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku osób, które preferują wzrokowy styl uczenia się. Zawarte w podręcznikach tabelki i wykresy pozwalają zrozumieć zależności oraz zauważyć różnice. Umieszczone w ramkach definicje przyciągają uwagę i zapadają w pamięć. Oferujemy nie tylko nowoczesne podręczniki do biologii, ale też praktyczne zbiory zadań, stanowiące doskonałą rozgrzewkę przed maturą. Znajdziesz w nich zagadnienia dotyczące świata roślin i zwierząt, wirusów, bakterii oraz grzybów. Polecamy również tablice biologiczne, obejmujące wszystkie działy biologii. Podręczniki do biologii nie tylko poszerzą wiedzę, ale też rozwiną kreatywność. Wszystko dzięki innowacyjnej formie, opartej na skutecznych metodach nauczania.