Podręczniki do szkół podst. i średnich

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Podręczniki do szkół podst. i średnich

2 List do Koryntian

2 List do Koryntian 2 List do Koryntian

Normalna cena: 12,00 zł

Special Price 8,14 zł

Patykot. Koty w mieście

Patykot. Koty w mieście Patykot. Koty w mieście

Normalna cena: 24,90 zł

Special Price 16,31 zł

Tajemnice pracowni

Tajemnice pracowni Tajemnice pracowni

Normalna cena: 25,00 zł

Special Price 23,00 zł

Tablice chemiczne GREG

Tablice chemiczne GREG Tablice chemiczne GREG

Normalna cena: 6,80 zł

Special Price 4,42 zł

Lekcja życia

Lekcja życia Lekcja życia

Normalna cena: 15,10 zł

Special Price 10,42 zł

Podróż na koniec świata

Podróż na koniec świata Podróż na koniec świata

Normalna cena: 39,90 zł

Special Price 25,93 zł

Szara siostra

Szara siostra Szara siostra

Normalna cena: 39,00 zł

Special Price 28,70 zł

Nie taki język straszny GWO

Nie taki język straszny GWO Nie taki język straszny GWO

Normalna cena: 17,60 zł

Special Price 15,18 zł

Jakie podręczniki szkolne kupić?

W ofercie sklepu Carrefour znajdziesz zgodne z aktualną podstawą programową podręczniki do szkół podstawowych. Polecamy także rzetelne książki dla uczniów szkół średnich, nie tylko liceów, ale też placówek edukacyjnych o profilu technicznym oraz szkół zawodowych. Bogato ilustrowane, ułatwiają przyswajanie informacji na danym etapie nauki.

Podręczniki do szkół podstawowych

Dzieciom w wieku wczesnoszkolnym naukę czytania i pisania umożliwią kolorowe książki i zeszyty ćwiczeń. Rozpoznawanie samogłosek, spółgłosek i sylab czy pierwsze równania matematyczne staną się przyjemnością dzięki dostępnym w ofercie Carrefour podręcznikom i zbiorom zadań. Podręczniki do szkół podstawowych zawierają sprawdzone i niezawodne rozwiązania dydaktyczne, które pozwolą na zrealizowanie podstawy programowej na danym etapie nauki. Dzięki interesującym, skłaniającym do wysiłku intelektualnego treściom, uczeń nabywa wiedzę z zakresu nauk humanistycznych oraz ścisłych, zdobywa nowe informacje o kulturze czy świecie, a świeżo nabyte wiadomości utrwala przy pomocy licznych ćwiczeń i pobudzających kreatywność zadań. Carrefour oferuje podręczniki do szkół podstawowych do nauki języka polskiego, języków obcych, matematyki oraz dużo więcej. Polecamy również liczne pomoce naukowe, takie jak opracowania czy streszczenia lektur lub barwne atlasy przyrodnicze i geograficzne.

Podręczniki do szkół średnich

Nasza oferta skierowana jest także do starszych uczniów, którzy przygotowują się do matury. Można w niej znaleźć realizujące podstawy programowe podręczniki do szkół średnich oraz inne materiały dydaktyczne takie jak zbiory zadań, lektury szkolne czy kompendia wiedzy. Uczniom ostatniej klasy polecamy maturalne arkusze egzaminacyjne i repetytoria. Dostępne w naszym sklepie podręczniki do szkół średnich ujmują zawarte w programie nauczania informacje w przystępny i ciekawy sposób. Z nimi nauczysz się biologii, chemii, matematyki, przedsiębiorczości, geografii, historii i wielu innych przedmiotów, a w przypadku szkół o profilu technicznym, zyskasz solidne podstawy teoretyczne niezbędnych w danym zawodzie umiejętności.