Podręczniki do szkół podst. i średnich

Kultura i rozrywka

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Podręczniki do szkół podst. i średnich

Nie tylko żywe liczby

Nie tylko żywe liczby Nie tylko żywe liczby

Normalna cena: 27,00 zł

Special Price 22,04 zł

Matematyka LO 2 podr. ZR SENS

Matematyka LO 2 podr. ZR SENS Matematyka LO 2 podr. ZR SENS

Normalna cena: 36,00 zł

Special Price 31,26 zł

Matematyka LO 2 podr. ZP SENS

Matematyka LO 2 podr. ZP SENS Matematyka LO 2 podr. ZP SENS

Normalna cena: 28,50 zł

Special Price 24,74 zł

Biologia VILLEE

Biologia VILLEE Biologia VILLEE

Normalna cena: 199,00 zł

Special Price 132,73 zł

W 80 dni dookoła świata TW

W 80 dni dookoła świata TW W 80 dni dookoła świata TW

Normalna cena: 13,00 zł

Special Price 8,30 zł

Jakie podręczniki szkolne kupić?

W ofercie sklepu Carrefour znajdziesz zgodne z aktualną podstawą programową podręczniki do szkół podstawowych. Polecamy także rzetelne książki dla uczniów szkół średnich, nie tylko liceów, ale też placówek edukacyjnych o profilu technicznym oraz szkół zawodowych. Bogato ilustrowane, ułatwiają przyswajanie informacji na danym etapie nauki.

Podręczniki do szkół podstawowych

Dzieciom w wieku wczesnoszkolnym naukę czytania i pisania umożliwią kolorowe książki i zeszyty ćwiczeń. Rozpoznawanie samogłosek, spółgłosek i sylab czy pierwsze równania matematyczne staną się przyjemnością dzięki dostępnym w ofercie Carrefour podręcznikom i zbiorom zadań. Podręczniki do szkół podstawowych zawierają sprawdzone i niezawodne rozwiązania dydaktyczne, które pozwolą na zrealizowanie podstawy programowej na danym etapie nauki. Dzięki interesującym, skłaniającym do wysiłku intelektualnego treściom, uczeń nabywa wiedzę z zakresu nauk humanistycznych oraz ścisłych, zdobywa nowe informacje o kulturze czy świecie, a świeżo nabyte wiadomości utrwala przy pomocy licznych ćwiczeń i pobudzających kreatywność zadań. Carrefour oferuje podręczniki do szkół podstawowych do nauki języka polskiego, języków obcych, matematyki oraz dużo więcej. Polecamy również liczne pomoce naukowe, takie jak opracowania czy streszczenia lektur lub barwne atlasy przyrodnicze i geograficzne.

Podręczniki do szkół średnich

Nasza oferta skierowana jest także do starszych uczniów, którzy przygotowują się do matury. Można w niej znaleźć realizujące podstawy programowe podręczniki do szkół średnich oraz inne materiały dydaktyczne takie jak zbiory zadań, lektury szkolne czy kompendia wiedzy. Uczniom ostatniej klasy polecamy maturalne arkusze egzaminacyjne i repetytoria. Dostępne w naszym sklepie podręczniki do szkół średnich ujmują zawarte w programie nauczania informacje w przystępny i ciekawy sposób. Z nimi nauczysz się biologii, chemii, matematyki, przedsiębiorczości, geografii, historii i wielu innych przedmiotów, a w przypadku szkół o profilu technicznym, zyskasz solidne podstawy teoretyczne niezbędnych w danym zawodzie umiejętności.