62f7cccf-c764-43d9-8810-4993e851d872
Wróć do listy

Króliczek Alilo Smarty Bunny R1 - różowe

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Króliczek Alilo Smarty Bunny R1 - różowe

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • Nauka przedszkolna i wczesnoszkolna
  • Funkcja elektronicznej grzechotki
  • Delikatne światło nocne
  • Wytrzymałość i bezpieczeństwo
  • Kojące dźwięki
szt.

O produkcie

Smarty Bunny R1 Witaj w rodzinie magicznych króliczków Alilo Bright Ears! Poznaj Alilo Smarty Bunny – inteligentny cyfrowy odtwarzacz muzyki z identyfikatorem kolorów i interaktywną grzechotkę w jednym. Smarty Bunny jest najmłodszym członkiem rodziny i znawcą kolorów. Podbija serca Maluszków na całym świecie. W Polsce zyskał uznanie zdobywając m.in. prestiżową nagrodę Zabawka Roku 2016 portalu ZABAWKOWICZ.pl, w kategorii Zabawki dla Niemowląt. Gwarantuje świetną zabawę z jego świecącymi uszkami. Podobnie jak reszta jego rodziny, może opowiadać bajki na dobranoc i śpiewać piosenki, jednak zna tylko te, które zostały wgrane w naszej fabryce. Smarty świetnie identyfikuje różne kolory – gdy przyciśniesz jego spód do karty z wybranym kolorem, króliczek powie w języku angielskim i polskim jaki kolor rozpoznaje i odegra dźwięk przypisany do wybranej karty. Uszka zaświecą się na taki kolor, jaki rozpozna Smarty. Jest przygotowany na wiele takich prób, ponieważ jest zrobiony z bezpiecznego tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik! CECHY: NAUKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA:
Fabrycznie wgrane popularne polskie utwory dla dzieci oraz funkcja rozpoznawania kolorów w języku angielskim i polskim ułatwią pracę nauczycielom. FUNKCJA ELEKTRONICZNEJ GRZECHOTKI:
Ponad 60 różnych dźwięków i odgłosów z otaczającego nas świata pomoże rozwijać zmysły każdego Maluszka. FUNKCJA ROZPOZNAWANIA KOLORÓW:
Króliczek Smarty nauczy Twoje dziecko kolorów w dwóch językach. DELIKATNE ŚWIATŁO NOCNE:
Miękkie uszy króliczka świecą delikatnym światłem zmieniającym kolory dodając otuchy przy zasypianiu. PRZYJAZNY ŚRODOWISKU I OSZCZĘDNI:
Ładowanie wbudowanego akumulatora za pomocą kabla USB pozwoli na pracę zabawki przez wiele godzin, a brak konieczności wymiany baterii zapewni ochronę środowiska. GŁOŚNIK:
Wbudowany profesjonalny głośnik zapewni czysty i głośny dźwięk. WYTRZYMAŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO:
Bezpieczeństwo dzieci gwarantują atestowane materiały. Natomiast dzięki specjalnemu wytrzymałemu tworzywu ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik, króliczek jest odporny na wstrząsy i upadki. KOJĄCE DŹWIĘKI:
Fabrycznie wgrana muzyka klasyczna, kołysanki, bajki i biały szum ukoją Twoje dziecko do snu. KORZYSCI ROZWOJEOWE: * stymulacja dotykowa * stymulacja słuchowa * koordynacja wzroku i dłoni * rozwój sensoryczny * samodzielna zabawa * rozwój językowy * twórczość muzyczna * odkrywanie
Marka
Alilo®
Producent
Alilo®
Maksymalny zalecany wiek
6
Ilość w paczce
1.0000
Materiał
Bezpieczeństwo dzieci gwarantują atestowane materiały. Natomiast dzięki specjalnemu wytrzymałemu tworzywu ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik, króliczek jest odporny na wstrząsy i upadki.

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
Darmowa Dostawa
189,00 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię