51e0e3c1-fec5-485e-9550-9d3591505077
Wróć do listy

Kostkarka do Lodu Lodów Domowa Kuchenna Stołowa 5536

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Kostkarka do Lodu Lodów Domowa Kuchenna Stołowa 5536

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • 3 ROZMIARY KOSTEK - do wyboru 3 rozmiary kostek – S/M/L, aby zmienić rozmiar należy użyć przycisku SELECT.
  • ZEGAR - kostkarka pokazuje czas rzeczywisty – system 24 godzinny, pozwala regulować go za pomocą migających wskaźników godzin i minut.
  • SPECYFIKACJA - moc 120W; napięcie 220-240V, 50Hz; prąd 0,8A; materiał tworzywo ABS; pojemność 2,2l; wydajność do 12kg na dobę; ilość kostek lodu na cykl 9; certyfikaty CE, RoHs.
  • DIODY LED - informują o poszczególnych funkcjach urządzenia, np. niski stan wody, pełen zbiornik kostek.
  • BARDZO ŁATWA W OBSŁUDZE - wystarczy wlać wodę, ustawić wielkość kostek i uruchomić urządzenie za pomocą jednego przycisku - ikona płatka, po naciśnięciu ikona zacznie mrugać, oznacza to, że kostkarka rozpoczęła przygotowywanie.
szt.

O produkcie

KOSTKARKA DO LODU 3 ROZMIARY KOSTEK - do wyboru 3 rozmiary kostek – S/M/L, aby zmienić rozmiar należy użyć przycisku SELECT. ZEGAR - kostkarka pokazuje czas rzeczywisty – system 24 godzinny, pozwala regulować go za pomocą migających wskaźników godzin i minut. SPECYFIKACJA - moc 120W; napięcie 220-240V, 50Hz; prąd 0,8A; materiał tworzywo ABS; pojemność 2,2l; wydajność do 12kg na dobę; ilość kostek lodu na cykl 9; certyfikaty CE, RoHs. DIODY LED - informują o poszczególnych funkcjach urządzenia, np. niski stan wody, pełen zbiornik kostek. BARDZO ŁATWA W OBSŁUDZE - wystarczy wlać wodę, ustawić wielkość kostek i uruchomić urządzenie za pomocą jednego przycisku - ikona płatka, po naciśnięciu ikona zacznie mrugać, oznacza to, że kostkarka rozpoczęła przygotowywanie. SPECYFIKACJA certyfikaty: CE, RoHs moc: 120W napięcie: 220-240V, 50Hz prąd: 0,8A materiał: tworzywo ABS temperatura pracy: 10-43? klasa ochrony: I chłodziwo: R600a pojemność: 2,2l wydajność: do 12kg na dobę ilość kostek lodu na cykl: 9 wymiary (wys/szer/dł): 33x25x37cm długość przewodu: 160cm waga zestawu: 10,3kg waga z opakowaniem: 11kg W ZESTAWIE kostkarka pojemnik na kostki do lodu szufla do lodu Kostkarka jest urządzeniem o bardzo wysokiej wydajności, umożliwia przygotowanie chłodnych napojów na przyjęciu, w biurze, wszędzie, gdzie najdzie Cię na to ochota. Doskonała do mrożonej kawy! Jest bardzo łatwa w obsłudze. Nie potrzebujesz bezpośredniego podłączenia do bieżącej wody. Wystarczy wlać wodę do zbiornika, wybrać wielkość kostek lodu i już po chwili są one gotowe. Na pokrywie jest  okienko podglądu umożliwiające kontrolę pracy maszyny bez przerywania pracy urządzenia. Na spodzie kostkarki znajdują się antypoślizgowe stopki , dzięki czemu jest stabilna i nie ma ryzyka uszkodzenia. Za produkcję lodu w kostkarce odpowiada sprężarka pracująca z mocą 120W, co pozwala na wyprodukowanie aż 12kg lodu na dobę. Pierwsza porcja lodu (9 kostek) jest gotowa już od 9 do 13 minut od uruchomienia maszyny, w zależności od wybranego rozmiaru. Kod produktu: 5536
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
479,00 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię