3dd7cb39-424f-433f-a683-20dca60e7b1f
Wróć do listy

Konik na Biegunach Koń Interaktywny Duży XXL Brązowo-biały 4589

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Konik na Biegunach Koń Interaktywny Duży XXL Brązowo-biały 4589

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • BUJANIE NA KONIKU – jazda na koniku sprawia frajdę i ćwiczy zdolność utrzymania równowagi. Bieguny zostały zaprojektowane tak, aby dziecko nie mogło się niebezpiecznie rozbujać.
  • MUZYKA, RŻENIE ORAZ GALOP – zabawka posiada wbudowany głośnik, z którego wydobywa się miła dla ucha, wesoła melodyjka. Układ dźwiękowy zasilany jest za pomocą baterii, które znajdują się w brzuszku konika. Konik wydaje również odgłosy rżenia oraz galopu.
  • MIĘKKI PLUSZ ORAZ DREWNO– konik wykonany został z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu, a jego rączki i bieguny z lakierowanego drewna.
  • RUCHOME CZĘŚCI – w momencie gdy w koniku włączymy muzyczkę zacznie on ruszać pyszczkiem oraz ogonkiem. Zdecydowanie uatrakcyjnia to zabawę i dodaje realnych wrażeń.
  • SPECYFIKACJA - wiek: 3+; kolor: brązowo-biały; wymiary (dł/szer/wys): 74/28/66cm; waga: 2,3kg.
szt.

O produkcie

KOŃ NA BIEGUNACH XXL BUJANIE NA KONIKU – jazda na koniku sprawia frajdę i ćwiczy zdolność utrzymania równowagi . Bieguny zostały zaprojektowane tak, aby dziecko nie mogło się niebezpiecznie rozbujać. MUZYKA, RŻENIE ORAZ GALOP – zabawka posiada wbudowany głośnik, z którego wydobywa się miła dla ucha, wesoła melodyjka . Układ dźwiękowy zasilany jest za pomocą baterii, które znajdują się w brzuszku konika. Konik wydaje również odgłosy rżenia oraz galopu . Uruchamia się je za pomocą przycisków znajdujących się w uszkach . MIĘKKI PLUSZ ORAZ DREWNO – konik wykonany został z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu, a jego rączki i bieguny z lakierowanego drewna. RUCHOME CZĘŚCI – w momencie gdy w koniku włączymy muzyczkę zacznie on ruszać pyszczkiem oraz ogonkiem . Zdecydowanie uatrakcyjnia to zabawę i dodaje realnych wrażeń. SPECYFIKACJA - wiek: 3+; kolor: czarno-biały / brązowo-biały; wymiary (dł/szer/wys): 74/28/66cm ; waga: 2,3kg. SPECYFIKACJA wiek: 3+ kolor: czarno-biały / brązowo-biały wymiary (dł/szer/wys): 74/28/66cm waga: 2,3kg Konik na biegunach to niewątpliwie jedna z ulubionych dziecięcych zabawek, która znana jest od pokoleń i niezmiennie sprawia wiele radości. Bujanie na koniku zapewnia dobrą zabawę maluchowi, a ponadto wpływa pozytywnie na układ nerwowy. Stymuluje rozwój koordynacji ruchowej i równowagi . Konik na biegunach to idealny wybór na prezent dla dziecka, z którego może korzystać od najmłodszych lat, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Każda pociecha będzie zachwycona! Odpowiednie wyprofilowanie biegunów zapobiega nadmiernemu rozbujaniu konika, co mogłoby zakończyć się upadkiem. Po bokach głowy konika znajdują się drewniane rączki , za które dziecko może się przytrzymać podczas bujania, a niżej znajdują się podnóżki , na których może oprzeć stópki. Te elementy nie tylko wpływają na komfort dziecka w czasie zabawy na koniku, ale także zwiększają jego bezpieczeństwo. Zasilany 3 bateriami AA (brak w zestawie) montowanymi w brzuszku. Konik to nie tylko wspaniała zabawka, ale również przepiękny element wystroju pokoju. kod produktu: 4589
Marka
KRUZZEL

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
119,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię