ad767862-9e2a-49b5-9415-b0c303ecf091
Wróć do listy

Kojec Drewniany Wielowariantowy 8 Paneli Zagroda 1803

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Kojec Drewniany Wielowariantowy 8 Paneli Zagroda 1803

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • OBSZERNY – w pełni rozstawiony umożliwia zabezpieczenie obszaru o powierzchni do 2,43 mkw., co pozwala na stworzenie kontrolowanego obszaru z pozostawieniem dużej swobody wewnątrz.
  • WIELOWARIANTOWY – 8 oddzielnie regulowanych paneli sprawia, że można dostosować układ kojca do kształtu oraz wymiarów przestrzeni, którą ma kontrolować, a także do indywidualnych wymogów bezpieczeństwa oraz osobistych oczekiwań użytkownika.
  • BEZPIECZNY – gładko oszlifowane elementy drewniane oraz antypoślizgowe stopki z pianką, jak również blokada drzwiczek, sprawiają, że kojec zapewnia odpowiedni stopień ochrony i użytkowania oraz daje należytą kontrolę osobom, które go nadzorują.
  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – przyrząd nadaje się do wyznaczania bezpiecznego terenu, po którym można się poruszać, a także do ograniczania dostępu dla zwierząt domowych, które są utrzymywane wewnątrz obrębu kojca i znajdują się pod stałym nadzorem.
  • SPECYFIKACJA tworzywo: drewno ilość paneli: 8 wymiary 1 panelu (wys/szer): 68x90cm powierzchnia: do 2,43mkw waga: 10kg
szt.

O produkcie

Kojec Drewniany Wielowariantowy 8 Paneli Składany 2,43 mkw OBSZERNY – w pełni rozstawiony umożliwia zabezpieczenie obszaru o powierzchni do 2,43 mkw., co pozwala na stworzenie kontrolowanego obszaru z pozostawieniem dużej swobody wewnątrz. WIELOWARIANTOWY – 8 oddzielnie regulowanych paneli sprawia, że można dostosować układ kojca do kształtu oraz wymiarów przestrzeni, którą ma kontrolować, a także do indywidualnych wymogów bezpieczeństwa oraz osobistych oczekiwań użytkownika. BEZPIECZNY – gładko oszlifowane elementy drewniane oraz antypoślizgowe stopki z pianką, jak również blokada drzwiczek, sprawiają, że kojec zapewnia odpowiedni stopień ochrony i użytkowania oraz daje należytą kontrolę osobom, które go nadzorują. SZEROKIE ZASTOSOWANIE – przyrząd nadaje się do wyznaczania bezpiecznego terenu, po którym można się poruszać, a także do ograniczania dostępu dla zwierząt domowych, które są utrzymywane wewnątrz obrębu kojca i znajdują się pod stałym nadzorem. SPECYFIKACJA - wymiary (wys/szer 1 panela) 68/90cm, waga 10kg; materiał drewno sosnowe; maksymalny obszar 2,43 mkw. SPECYFIKACJA materiał: drewno sosnowe wymiary 1 panela (wys/szer 1 panela): 68/90cm waga z opakowaniem: 10kg Wyznaczenie określonego terenu w pomieszczeniach bądź na zewnątrz obiektów pomaga w opiece i zagwarantowaniu bezpieczeństwa . Drewniany, wielowariantowy kojec z bramką to przyrząd, który nie tylko łatwo ustawić i wykorzystać od razu po zamontowaniu. To także zagroda składająca się z 8 paneli, które można w dowolny sposób konfigurować . Kojec jest bezpieczny i stabilny, gdyż posiada antypoślizgowe stopki z pianką nierysującą podłogi . Można go zatem bez nadmiernego ryzyka ustawić na dowolnej, równej powierzchni. Kojec składany wykonany jest z litego drewna sosnowego , a jego powierzchnia jest gładko oszlifowana , zarówno na elementach poprzecznych, jak również i na rogach. Wszystkie części są dodatkowo zaokrąglone , co zdecydowanie minimalizuje zagrożenie powstania urazów nawet w przypadku bezpośredniego, dynamicznego kontaktu. Kojec drewniany gwarantuje uzyskanie zamkniętego obszaru o powierzchni aż do 2,43 mkw . Jest zatem doskonałym rozwiązaniem w przypadku trzymania w nim zwierząt domowych, takich jak chociażby psy. Kojec wielowariantowy wyposażony został w ruchomą bramkę z zabezpieczeniem przed otwarciem . Kojec po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia jego przechowywanie. Kojca można używać zarówno w domu (np. kładąc go na puzzle piankowe), jak i na zewnątrz na niemal każdym rodzaju podłoża . Aby zwiększyć bezpieczeństwo kojca, istnieje możliwość przymocowania go do ściany bądź innych, trwale przytwierdzonych do podłoża i stabilnych przedmiotów. W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do przygotowania kojca do użytkowania. Montaż jest prosty i nie wymaga zbyt wiele czasu lub specjalnych umiejętności . Kojec nie jest przeznaczony dla dzieci. KOJEC MOŻNA ZŁOŻYĆ W HARMONIJKĘ dzięki temu kiedy nie jest używany zajmuje mało miejsca. kod produktu: 1803
Marka
MALATEC

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
219,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię