65daaa1e-deb9-41aa-a6e0-389fe337cf75
Wróć do listy

Klocki Konstrukcyjne Słomki Patyczki Pojemnik 300e 6103

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Klocki Konstrukcyjne Słomki Patyczki Pojemnik 300e 6103

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • DUŻA LICZBA ELEMENTÓW – komplet zawiera 200 różnokolorowych słomek oraz 100 łączników, co pozwala na realizację niemal niezliczonej liczby projektów.
  • ZRÓŻNICOWANE ŁĄCZNIKI – elementy łączące posiadają różną konfigurację wypustek do nasuwania słomek, co pozwala na konstruowanie projektów z różnym kątem ułożenia plastikowych elementów.
  • ATRAKCYJNA KOLORYSTYKA – słomki są w 5 kolorach, dzięki czemu można tworzyć ciekawe konstrukcje z segmentów o jednolitych barwach, całe kreacje w jednym kolorze bądź wielokolorowe projekty.
  • PRAKTYCZNY POJEMNIK – komplet znajduje się w pudełku zamykanym na zatrzaski; dodatkowo dołączona została krótka instrukcja pokazująca, jakie przykładowe konstrukcje można wykonać wykorzystując elementy zestawu.
  • SPECYFIKACJA – wymiary zestawu (dł/szer/wys) 28/17/12cm; wiek 3+; certyfikaty CE, EN 7

O produkcie

KLOCKI - SŁOMKI - ZESTAW 300 ELEMENTÓW DUŻA LICZBA ELEMENTÓW – komplet zawiera 200 różnokolorowych słomek oraz 100 łączników, co pozwala na realizację niemal niezliczonej liczby projektów. ZRÓŻNICOWANE ŁĄCZNIKI – elementy łączące posiadają różną konfigurację wypustek do nasuwania słomek, co pozwala na konstruowanie projektów z różnym kątem ułożenia plastikowych elementów. ATRAKCYJNA KOLORYSTYKA – słomki są w 5 kolorach, dzięki czemu można tworzyć ciekawe konstrukcje z segmentów o jednolitych barwach, całe kreacje w jednym kolorze bądź wielokolorowe projekty. PRAKTYCZNY POJEMNIK – komplet znajduje się w pudełku zamykanym na zatrzaski; dodatkowo dołączona została krótka instrukcja pokazująca, jakie przykładowe konstrukcje można wykonać wykorzystując elementy zestawu. SPECYFIKACJA – wymiary zestawu (dł/szer/wys) 28/17/12cm; wiek 3+; certyfikaty CE, EN 71. SPECYFIKACJA wiek: 3+ certyfikaty: CE, EN71 kolory: czerwony, pomarańczowy, niebieski, zielony, żółty wymiary zestawu (dł/szer/wys): 28/17/12cm waga z opakowaniem: 710g W ZESTAWIE 200 słomek 100 łączników przykładowe wizualizacje projektów Kreatywna zabawa pozwala nie tylko na rozwinięcie wielu zmysłów oraz wyobraźni, ale zapewnia dziecku zajęcie, które angażuje je na długi czas i pomaga w rozwinięciu prawdziwych pasji . Klocki słomki to zestaw aż 300 elementów , z których można zbudować niezliczoną ilość projektów. Prosta zasada składania sprawia, że w kilka chwil można zaprojektować niemal dowolny kształt. Czy będzie to samolot, auto, domek, statek bądź rakieta, to każda z tych konstrukcji jest możliwa do wykonania. Poszczególne klocki rurki łączy się w większe elementy za pomocą różnego rodzaju łączników . Ich wariantowość dotyczy kąta nachylenia poszczególnych wypustek, na które nasuwa się rurki. Komplet składa się z 200 rurek oraz 100 łączników . Słomki są w 5 kolorach : czerwonym, pomarańczowym, niebieskim, zielonym, żółtym, co umożliwia tworzenie przestrzennych instalacji, które zachwycają nie tylko kształtem, ale również kolorystyką. Cały komplet mieści się w zamykanym na zatrzaski pojemniku , który zawiera również przykładowe wizualizacje projektów, jakie można wykonać przy użyciu klocków. Kod produktu: 6103
Marka
ISO TRADE

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię