628946d6-2f14-4011-8d13-53c37d012e26
Wróć do listy

Klipsy Do Usuwania Hybryd Żelu z Paznokci Silikon 6227

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Klipsy Do Usuwania Hybryd Żelu z Paznokci Silikon 6227

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • PRZYSPIESZAJĄ PROCES USUWANIA LAKIERU – klipsy za pomocą nasączonego odpowiednim płynem wacika potrafią szybko i łatwo usunąć warstwy lakieru zwykłego, a także hybrydowego, żelowego i akrylowego.
  • STABILNE MOCOWANIE I WYGODA – klipsy mają formę naparstków i wykonane są z silikonu, dzięki czemu bardzo dobrze trzymają się palców i nie spadają z dłoni; użyty materiał wpływa na miękkość produktu o
  • SPECYFIKACJA – materiał: silikon, ilość klipsów: 5, wymiary 1 sztuki (dł/szer): 3,7/2,3cm, waga zestawu: 10g.
  • WIELOKROTNEGO UŻYTKU – klipsy można stosować dowolną ilość razy; wykonane z silikonu, który sprawia, że są trwałe i pozwoli na korzystanie z nich przez długi czas.
  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – klipsy sprawdzą się profesjonalnych salonach, jak i prywatnie w domu; jeden rozmiar pasujący na każdy palec.

O produkcie

SILIKONOWE NAKŁADKI DO USUWANIA HYBRYDY - 5SZT. PRZYSPIESZAJĄ PROCES USUWANIA LAKIERU – klipsy za pomocą nasączonego odpowiednim płynem wacika potrafią szybko i łatwo usunąć warstwy lakieru zwykłego, a także hybrydowego, żelowego i akrylowego. STABILNE MOCOWANIE I WYGODA – klipsy mają formę naparstków i wykonane są z silikonu, dzięki czemu bardzo dobrze trzymają się palców i nie spadają z dłoni; użyty materiał wpływa na miękkość produktu oraz komfort użytkowania; są bardzo wygodne i nie uciskają skóry ani paznokcia. SPECYFIKACJA – materiał: silikon, ilość klipsów: 5, wymiary 1 sztuki (dł/szer): 3,7/2,3cm, waga zestawu: 10g. WIELOKROTNEGO UŻYTKU – klipsy można stosować dowolną ilość razy; wykonane z silikonu, który sprawia, że są trwałe i pozwoli na korzystanie z nich przez długi czas. SZEROKIE ZASTOSOWANIE – klipsy sprawdzą się profesjonalnych salonach, jak i prywatnie w domu; jeden rozmiar pasujący na każdy palec. SPECYFIKACJA kolor: jasnoróżowy materiał: silikon ilość klipsów: 5 wymiary 1 sztuki (dł/szer): 3,7/2,3cm waga zestawu: 10g waga z opakowaniem: 23g Praktyczne klipsy zdecydowanie ucieszą miłośniczki zdobienia i malowania paznokci. Zostały zaprojektowane z myślą o podniesieniu komfortu pracy i przyspieszeniu procesu zdejmowania lakieru w zabiegach manicure. W zestawie znajduje się 5 sztuk klipsów, które za pomocą nasączonego odpowiednim płynem wacika, potrafią szybko i łatwo usunąć warstwy lakieru zwykłego, a także hybrydowego, żelowego i akrylowego. Klipsy mają formę naparstków i gwarantują wygodę oraz stabilne mocowanie. Bardzo dobrze trzymają się palców i nie spadają z dłoni. Są miękkie, zatem nie uciskają skóry ani płytki paznokciowej i nie powodują dyskomfortu, dbając tym samym o satysfakcję z użytkowania. Klipsy służą do wielokrotnego użytku, zatem można stosować je dowolną ilość razy. Posiadają jeden rozmiar pasujący na każdy palec. Wykonane są z wytrzymałego silikonu, który sprawia, że są trwałe i z pewnością pozwoli cieszyć się produktem przez długi czas. Produkt ma szerokie zastosowanie. Zalecany do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. Sprawdzi się idealnie w profesjonalnych gabinetach stylistek, jak i w domowym zaciszu. Klipsy polecane są dla wszystkich kobiet dbających o estetyczny wygląd dłoni. Kod produktu: 6227
Marka
ISO TRADE

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię