85a1f17f-ea32-487f-9b33-7290776a0385
Wróć do listy

Kanex Usb-c Vga Adapter With Power Delivery - Adapter Z Usb-c Na Usb 1,5 A, Usb-c Power Delivery 60 W + Vga Full Hd (anodized Aluminum)

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Kanex Usb-c Vga Adapter With Power Delivery - Adapter Z Usb-c Na Usb 1,5 A, Usb-c Power Delivery 60 W + Vga Full Hd (anodized Aluminum)

Oceń ten produkt jako pierwszy

szt.

O produkcie

Dodaj port VGA oraz port USB do MacBooka jednocześnie go ładując. Adapter Kanex z Power Delivery wypełnia lukę pomiędzy starą, a nową technologią. Pozwala korzystać z monitora VGA oraz z podłączonych urządzeń peryferyjnych takich jak drukarki, dyski twarde, mysz lub pamięć flash, a nawet ładować i synchronizować dane z iPhone’a. Dzięki transmisji danych na poziomie 5 Gbps oraz kompaktowej budowie, wszechstronny adapter Kanex stanie się niezbędnym narzędziem do codziennej pracy.Działaj i ładujŁadowanie pass-thru umożliwia ładowanie MacBooka podłączonego do adaptera, więc nie musisz się już martwić utratą energii podczas pracy. Port VGA obsługuje rozdzielczość do 1080p i w łatwy sposób komunikuje się z monitorem. Szybki transferPort SuperSpeed USB 3.0 jest zgodny z niemal wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku. Wystarczy podpiąć urządzenie do portu i zacząć działać. Dzięki szybkości transferu danych do 5 Gbps Twoje dyski twarde będą pracować na najwyższych obrotach. Port jest również kompatybilny wstecz z USB 2.0.Mobilny i stylowyLekki i kompaktowy adapter został zaprojektowany tak, aby można go było wszędzie ze sobą zabrać. Obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium jest nie tylko wytrzymała, ale również świetnie współgra z urządzeniami Apple.Cechy produktu:· Wejście: USB-C męski X1· Wyjście:Port USB-A 3.0: BC1.2, 5 V / 1,5 A; szybkość transmisji 5 GbpsPort USB-C: Ładowanie do 60 W; (20 V / 3 A)VGA: rozdzielczość do 1920 x 1200; 60 Hz· Obsługa ładowania pass-thru· Kompaktowa i elegancka obudowa· Wykończenie: anodyzowane aluminium· Wymiary produktu: 6,60 x 4,69 x 1,49 cm · Kompatybilność:MacBook Pro (13-calowy, koniec 2016 r.)MacBook Pro (15-calowy, koniec 2016 r.)MacBook (Retina, 12 cali)HP SpectreDell XPS 13Google Chromebook Pixel ™Komputery zgodne z USB-CKomputery zgodne z Thunderbolt 3
Marka
Kanex

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
253,00 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię