Majówka 2023 – czy sklepy są otwarte?

Planujesz weekend majowy i zastanawiasz się, czy w majówkę 2023 sklepy będą otwarte? Sprawdź harmonogram pracy sklepów Carrefour.Majówka 2023 – czy sklepy Carrefour są otwarte?

Majówka – sklepy otwarte w długi weekend

W tym roku weekend majowy będzie wyjątkowo długi. Szczęśliwcy, którzy otrzymają wolne 2 maja, będą się mogli cieszyć majówką trwającą aż 5 dni – od soboty 29 kwietnia do środy 3 maja. Przed tak długim wolnym warto dobrze zaplanować zakupy i to bez względu na to, czy chcesz spędzić weekend majowy na grillowaniu we własnym ogrodzie, czy na wyjeździe.

W ciągu pięciu dniu majowego weekendu sklepy Carrefour będą otwarte przez 3 dni.

  • Duże sklepy Carrefour będą otwarte tylko 2 maja (01 maja i 03 maja sklepy będą zamknięte).
  • Sklepy będą otwarte w standardowych godzinach 29 kwietnia (sobota).
  • W niedzielę 30 kwietnia nasze sklepy również będą otwarte –to niedziela handlowa, więc wszystkie placówki działają w takich samych godzinach jak w inne handlowe niedziele.

Majówka 2023: sklepy Carrefour Express

1 i 3 maja otwarte mogą być niektóre placówki Carrefour Express – polecamy wcześniej sprawdzić dostępność i godziny otwarcia poszczególnych sklepów w swojej okolicy. Informacje dotyczące godzin otwarcia znajdziesz na tablicach ogłoszeń, na drzwiach sklepów oraz w sekcjach „Godziny otwarcia” wizytówek Google.

Zakupy na majówkę warto zrobić w sobotę lub w niedzielę, jeszcze w kwietniu. W naszych sklepach znajdziesz bogatą ofertę produktów, które mogą się przydać zarówno podczas podróży, jak i w czasie błogiego odpoczynku w gronie najbliższych. Bez względu na to, jak planujesz spędzić długi majowy weekend, polecamy zapoznać się z naszymi aktualnymi gazetkami promocyjnymi. Atrakcyjne ceny i szeroki wybór najlepszej jakości produktów będą gwarancją udanych zakupów i oszczędności.

Pomysły na spędzanie czasu w majowy weekend

Nadal zastanawiasz się, co robić w czasie majówki, żeby ciekawie spędzić czas i maksymalnie wypocząć? Jeśli nie planujesz wyjazdu i szukasz inspiracji na spędzanie weekendu z dziećmi lub w gronie znajomych, koniecznie sprawdź, co polecamy na majówkę spędzoną w mieście. Jeśli natomiast planujesz biwak, sprawdź w tym artykule, co warto spakować.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Dom i ogród
Wyposażenie domu