Black Friday Jak się przygotować na wyprzedaże

Kto z nas ich nie lubi zakupów? Często nowy nabytek dostarcza tyle samo satysfakcji, co jego niezwykle przyjemne poszukiwania wśród sklepowych półek. Dodatkową zachętą do maratonu po sklepach są różnego rodzaju promocje i rabaty, którym wielu miłośników dobrych okazji nie potrafi się oprzeć. W kalendarzu łowców wyprzedaży bez wątpienia dzień 27 listopada 2020 r. nabiera szczególnego znaczenia. To Czarny Piątek – czas, gdy ceny drastycznie spadają! Jak przygotować się na wyprzedaże Black Friday 2020?

Dlaczego ceny spadają w piątek?

Ostatni piątek listopada to w Stanach Zjednoczonych początek świątecznych zakupów. Moda na Czarny Piątek przywędrowała do nas właśnie z USA. Amerykanie co roku oddają się przyjemności zakupów, odwiedzając sklepy tuż po Święcie Dziękczynienia. Wyjątkowe obniżki cen i atrakcyjne promocje zachęcały do wyjścia z domu, mimo niesprzyjającej pogody. Zakup świątecznych prezentów dla bliskich lub skorzystanie z obniżonej ceny za wymarzony gadżet stał się popularny w wielu krajach. Mimo że Black Friday jest ogromnie popularny, nie wszystkie sklepy w Polsce biorą w nim udział. Pamiętaj, by wcześniej odwiedzić strony sklepów, sprawdzić fanpage w mediach społecznościowych lub zapoznać się z gazetką promocyjną, by wiedzieć, na jakie okazje możesz liczyć. Dzięki temu możesz wcześniej przygotować się do polowania na rabaty i skrócić czas zakupów, co jest niezwykle ważne w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Jeżeli chcesz zaoszczędzić, korzystając z wyjątkowo niskich cen Black Friday 2020 jest dla Ciebie! Podczas Czarnego Piątku można nabyć wszystko: od modnych ubrań, poprzez sprzęt elektroniczny, aż po ubezpieczenia. Jeśli więc planujesz duży wydatek, wstrzymaj się z zakupem do ostatniego listopadowego piątku. Black Friday 2020 pozwoli Ci nabyć dany produkt z atrakcyjnym rabatem. Czarny Piątek to także doskonała okazja, by kupić pierwsze, świąteczne prezenty. W licznych sklepach, które włączyły się w wyprzedaże, bez wątpienia znajdziemy inspiracje, by sprawić przyjemność swoim bliskim. Dzięki licznym promocjom, z pewnością nie uszczuplimy znacząco swojego portfela i unikniemy przedświątecznej gorączki, panującej w grudniowe weekendy. Podczas Black Friday 2020 można niewielkim kosztem odświeżyć swoją garderobę, odmienić styl lub przearanżować mieszkanie. Dlaczego więc nie spróbować?

Black Friday 2020, a koronawirus

W Czarny Piątek sklepy i galerie handlowe były przepełnione miłośnikami okazji. Długie kolejki, tłok i zamieszanie towarzyszyło polowaniu na listopadowe promocje. W związku z epidemią koronawirusa Czarny Piątek 2020 będzie zupełnie inny. Jak przygotować się na wyprzedaże w dobie pandemii? Pamiętaj o tych 5 zasadach:

  • Sprawdź wcześniej gazetki promocyjne lub stronę internetową sklepu – zobacz, na jakie promocje możesz liczyć.  Zobacz, czy nie możesz skorzystać z okazji także w inny dzień – wiele sklepów decyduje się wydłużyć promocje, organizując Black Weekend 2020, czyli cały weekend promocji lub Black Week 2020, czyli aż tydzień niskich cen!
  • Zanim wybierzesz się na zakupy stacjonarnie, zaopatrz się w maseczkę lub przyłbicę i opcjonalnie rękawiczki – to podstawowe środki ochrony osobistej przed wirusem.
  • Postaraj się wcześniej zaplanować zakupy, by zmniejszyć czas spędzony w sklepie do minimum. W planowaniu zakupów pomocne będą aplikacje, takie jak Carrefour Lista Zakupów.
  • Zastanów się, co możesz kupić onlineBlack Friday 2020 to wydarzenie, które ma miejsce także w sieci. Jeżeli na Twojej liście zakupów z okazji Czarnego Piątku znajdują się rzeczy dostępne online, wybierz zakupy przez Internet z dostawą do domu.