Święta bez kolejek. Co możesz kupić online?

Okres przedświąteczny to czas intensywnych przygotowań, w tym wzmożonych zakupów. Zanim usiądziesz wraz z rodziną przy wigilijnym stole, musisz przecież zaplanować menu, zaopatrzyć się w niezbędne składniki, ale także w ozdoby świąteczne, prezenty... Jak zrobić zakupy, aby uniknąć kolejek w sklepach i oszczędzić czas? Sprawdź przepis na święta bez kolejek!Święta bez kolejek. Co możesz kupić online?

Sklepy internetowe - różnorodność produktów i usług

W Internecie możesz kupić praktycznie wszystko: odzież, meble, bilety do teatru, środki czystości do domu, vouchery prezentowe, różnorodne kursy, a także produkty spożywcze. To miejsce, w którym szybko i wygodnie zamówisz prezenty świąteczne, dekoracje choinkowe oraz składniki na pierogi czy ukochaną szarlotkę.

W ostatnich latach rośnie liczba zwolenników zakupów spożywczych przez Internet. Nic w tym dziwnego – do złożenia zamówienia potrzebujesz jedynie komputera lub telefonu z dostępem do sieci. Produkty zamawiasz w domu lub gdziekolwiek zechcesz i kiedy chcesz. Nie musisz wychodzić z domu, szukać miejsca parkingowego i czekać na swoją kolej przy kasie. Jednocześnie w sklepach internetowych możesz trafić na specjalne oferty, akcje promocyjne i rabaty, które nie funkcjonują w stacjonarnych placówkach handlowych danej sieci.

Jeżeli chcesz zaopatrzyć się online w artykuły żywnościowe, kluczowy jest wybór najlepszego sklepu. W Carrefour sprzedajemy wartościowe i świeże produkty spożywcze, które spełniają restrykcyjne normy jakościowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów krajowego pochodzenia – od lat wspieramy polskich producentów żywności.  Dbamy o to, aby zamówienia złożone na Carrefour.pl docierały jak najszybciej pod wskazany adres. Ważne jest dla nas przede wszystkim dobro, wygoda oraz bezpieczeństwo Klientów. Dlatego też, oprócz tradycyjnej dostawy, uruchomiliśmy także inne możliwości dostarczania przesyłek zamówionych online.

Wygodne i bezpieczne formy dostaw

Zamawiając na Carrefour.pl, masz do wyboru kilka rozwiązań w zakresie dostawy. Jednym z nich jest zamówienie produktów online z odbiorem osobistym – o ustalonej porze, w wybranym punkcie stacjonarnym. Masz także możliwość złożenia zamówienia online i podjechania samochodem pod określony sklep, gdzie pracownicy Carrefour włożą kupione przez ciebie produkty prosto do bagażnika twego auta. To nasza usługa Carrefour Drive, która cieszy się coraz większą popularnością.

Oferujemy także usługi błyskawiczne, jak Carrefour Sprint. Na stronie sklepu online wpisz swój kod pocztowy i sprawdź, czy opcja obejmuje wskazaną przez ciebie lokalizację. Jeśli tak, złóż zamówienie, a otrzymasz je pod wskazany adres do 3 h od jego finalizacji. To świetna alternatywa dla wielogodzinnych, tradycyjnych zakupów.

Nasze propozycje dostaw to wyjście naprzeciw potrzebom Klienta – damy o twoje bezpieczeństwo i wygodę. Zamów i odbierz – jak i kiedy chcesz!

Bezpieczne zakupy online

Niektóre osoby nie są przekonane do zakupów w sieci, ponieważ boją się, że trafią na nieuczciwego sprzedawcę. Warto jednak przekonać się do tego typu zakupów, pamiętając o kilku bardzo ważnych kwestiach. Jedną z nich jest korzystanie podczas zakupów online z własnych urządzeń. Nie wykonuj przelewów poprzez niezabezpieczone sieci Wi-Fi oraz  w miejscach ogólnodostępnych, jak kafejki internetowe.

Jeżeli nie znasz sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy online, koniecznie go zweryfikuj. Sprawdź dane firmy, takie jak NIP, REGON i adres, pod którym jest zarejestrowana  – te kluczowe informacje powinny być zawarte na stronie. Przejrzyj także aktualne opinie na temat tego sklepu online, np. na portalach społecznościowych. Oceny Klientów na pewno wiele powiedzą o produktach, kontakcie ze sprzedającym i czasie oczekiwania na dostarczenie przesyłki.

Po dokonaniu odpowiedniej weryfikacji zwróć uwagę, czy wybrany sklep online posiada certyfikat SSL. Jeżeli przy adresie strony widzisz małą, zamkniętą kłódkę – domena jest wiarygodna i połączenie zaufane. Możesz więc śmiało robić zakupy, bez obaw o bezpieczeństwo swoich finansów.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu