f260a633-c583-4d94-a3a5-59ca923fd37b
Wróć do listy

Hulajnoga TRÓJKOŁOWA balansowa skrętna różowa 1109

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Hulajnoga TRÓJKOŁOWA balansowa skrętna różowa 1109

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • STEROWANA BALANSOWO – dziecko samo skręca hulajnogą poprzez balansowanie własnym ciałem. Pomaga to rozwinąć koordynację ruchową oraz równowagę.
  • ANTYPOŚLIZGOWE NAKŁADKI – zarówno rączki jak i podest jezdny wykonane są z antypoślizgowych materiałów. Maluch może stabilnie złapać wyprofilowane rączki, które nie wyślizgną mu się podczas jazdy, może również bezpiecznie ułożyć stópki, gdyż podest został
  • ŚWIECĄCE KOŁA – przednie koła posiadają wbudowane diody LED, które świecą podczas jazdy (nie wymagają ładowania). Dodaje to dużej frajdy maluchowi, ale również podnosi bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów – dziecko jest widoczne na chodniku.
  • HAMULEC - koło wyposażone jest w błotnik, który jest jednocześnie hamulcem pozwalającym na kontrolę prędkości podczas jazdy.
  • SPECYFIKACJA - kolor: różowy; koła: kauczukowe; rama: aluminium; max. obciążenie: do 30kg; wymiary (wys/dł/szer): 58-63-68/53/26cm; waga: 1,7kg.

O produkcie

HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA BALANSOWA STEROWANA BALANSOWO – dziecko samo skręca hulajnogą poprzez balansowanie własnym ciałem. Pomaga to rozwinąć koordynację ruchową oraz równowagę. ANTYPOŚLIZGOWE NAKŁADKI – zarówno rączki jak i podest jezdny wykonane są z antypoślizgowych materiałów. Maluch może stabilnie złapać wyprofilowane rączki, które nie wyślizgną mu się podczas jazdy, może również bezpiecznie ułożyć stópki, gdyż podest został skonstruowany z dodatkowymi wypustkami, które pozwalają na bezpieczne użytkowanie, które jak wiadomo jest najważniejsze zarówno dla dziecka jak i rodzica. ŚWIECĄCE KOŁA – przednie koła posiadają wbudowane diody LED, które świecą podczas jazdy (nie wymagają ładowania). Dodaje to dużej frajdy maluchowi, ale również podnosi bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów – dziecko jest widoczne na chodniku. HAMULEC - koło wyposażone jest w błotnik, który jest jednocześnie hamulcem pozwalającym na kontrolę prędkości podczas jazdy. SPECYFIKACJA - kolor: różowy; koła: kauczukowe; rama: aluminium; max. obciążenie: do 30kg; wymiary (wys/dł/szer): 58-63-68/53/26cm; waga: 1,7kg. SPECYFIKACJA kolor: różowy koła: kauczukowe rama: aluminium max. obciążenie: do 30kg wymiary (wys/dł/szer): 58-63-68//53/26cm waga: 1,7kg Hulajnoga sterowana balansowo - to specjalny sposób sterowania poprzez balansowanie ciałem i kierownicą hulajnogi. Kauczukowe, świecące kółka są stabilne i wytrzymałe. Szeroka podstawa zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Wygodne antypoślizgowe rączki. Tylne koło wyposażone jest w błotnik, będący równocześnie hamulcem. Wyjątkowo prosty montaż i szeroki rozstaw kół powodują, że jazda hulajnogą jest prawdziwą frajdą. Hulajnoga wygląda bardzo estetycznie. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, szczególnie po złożeniu uchwytu z kierownicą. kod produktu: 1109
Marka
ISO TRADE

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię