HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SHAMAN

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA SHAMAN

Oszczędzasz 24%

Promocja obowiązuje do 31.07.2020
990,00 zł
1 299,00 zł
1 szt.
990,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Hulajnoga Spokey SHAMAN to rewolucja na rynku jednośladów dla młodzieży i dorosłych. Została stworzona z myślą o szybkich przejazdach krótkich i średnich dystansów z zachowaniem kompleksowej wygody dla kierującej osoby. Spokey SHAMAN jest bardzo kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu bez problemu zmieści się w bagażniku i można zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie.

-Hulajnoga elektryczna to MUST HAVE, który przez kolejne sezony nie wyjdzie z mody! Umożliwiająca szybkie przemieszczenie się w zatłoczonym mieście hulajnoga to idealna alternatywa dla komunikacji miejskiej czy samochodu, zwłaszcza na krótkich dystansach. Ale dlaczego warto postawić na hulajnogi miejskie Spokey? Hulajnoga elektryczna  SHAMAN rozwija prędkość do 25 km/h. Jej maksymalny zasięg to aż 18 km, które przejedziesz z ogromną frajdą!

-Hulajnoga elektryczna Spokey SHAMAN to nowoczesny i modny pojazd, który z pewnością zapewni dużo radości zarówno najmłodszym, jak i  tym starszym użytkownikom. SHAMAN to perełka stworzona dla najbardziej wymagających!

-Przed sprzętem SPOKEY stawiamy ogromne wymagania dotyczące jakości oraz przyjemności z użytkowania, dlatego też hulajnogi elektryczne Spokey mają doskonałą jakość, są trwałe oraz posiadają klasyczny design.

-SHAMAN to propozycja dla ludzi, którzy cenią wygodę i modne rozwiązania. Prosty design i nowoczesne rozwiązania sprawią, że nie będziesz mógł się z nią rozstać. Hulajnoga została wyposażona w hamulec elektroniczny tarczowy oraz pokryte antypoślizgowym materiałem rączki kierownicy.
 

Parametry

Maksymalny zasięg: 18 km
Maksymalna prędkość: 25 km/h
Rozmiar kół [cale/cm]: 8,5’ / 21,6
Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
Pojemność baterii [Ah]: 6
Moc silnika [W]: 350
Wymiary produktu [cm]: 105,4x43,6x115
Waga produktu [kg]: 12,5
Rodzaj hamulca: Elektroniczny tarczowy
Rama (materiał): aluminium
Czas ładowania: 4 h
Oświetlenie przednie i tylne
Rodzaj akumulatora: litowy
koła: gumowe
wyświetlacz: LCD