4edfde11-c394-45a0-bd4b-29880ba0d246
Wróć do listy

Hamak Ogrodowy Dwuosobowy Wiszący Bujak Huśtawka 1127

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Hamak Ogrodowy Dwuosobowy Wiszący Bujak Huśtawka 1127

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • NATURALNY MATERIAŁ – hamak wykonany jest z bawełny z niewielką domieszką poliestru, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku i wytrzymały. Dodatkowo zapewnia także prawidłową wentylację, co zapewnia duży komfort podczas korzystania w upalne dni. Bez problemu
  • PRZENOŚNY – możliwość szybkiego demontażu powoduje, że hamak można łatwo spakować i zabrać ze sobą w podróż. Świetnie sprawdzi się na wycieczkach w plenerze, kempingach, czy też po prostu w ogrodzie.
  • WYTRZYMAŁY – drewniane poprzeczki, grube sznury oraz wytrzymałe linki pozwalają na bezpieczne użytkowanie hamaka z wytrzymałością aż do 150kg.
  • ŁATWY MONTAŻ – hamak można powiesić niemal wszędzie, wystarczy przymocować dwa końce za pomocą linek do stabilnej powierzchni, np. drzewa, słupki itd.
  • SPECYFIKACJA – max. obciążenie: ~150kg; zalecana ilość osób: jednoosobowy; długość sznurka do mocowania: 2x~2m; wymiary czerwonego (dł całkowita/szer): 260/82cm; wymiary niebieskiego (dł całkowita/szer): 265/83cm; waga: 1,2kg.
szt.

O produkcie

HAMAK OGRODOWY WISZĄCY DWUOSOBOWY NATURALNY MATERIAŁ – hamak wykonany jest z bawełny z niewielką domieszką poliestru, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku i wytrzymały. Dodatkowo zapewnia także prawidłową wentylację, co zapewnia duży komfort podczas korzystania w upalne dni. Bez problemu materiał można prać w pralce. PRZENOŚNY – możliwość szybkiego demontażu powoduje, że hamak można łatwo spakować i zabrać ze sobą w podróż. Świetnie sprawdzi się na wycieczkach w plenerze, kempingach, czy też po prostu w ogrodzie. WYTRZYMAŁY – drewniane poprzeczki, grube sznury oraz wytrzymałe linki pozwalają na bezpieczne użytkowanie hamaka z wytrzymałością aż do 150kg. ŁATWY MONTAŻ – hamak można powiesić niemal wszędzie, wystarczy przymocować dwa końce za pomocą linek do stabilnej powierzchni, np. drzewa, słupki itd. SPECYFIKACJA – max. obciążenie: ~150kg; zalecana ilość osób: jednoosobowy; długość sznurka do mocowania: 2x~2m; wymiary czerwonego (dł całkowita/szer): 260/82cm; wymiary niebieskiego (dł całkowita/szer): 265/83cm; waga: 1,2kg. SPECYFIKACJA max. obciążenie: ~150kg wymiary (dł.materiału/szer): 195x155cm waga: ~1,2kg W ZESTAWIE hamak sznury pokrowiec Wytrzymały hamak wiszący do ogrodu. Hamak wykonany jest z grubego materiału . Hamak jest wytrzymały , ale równocześnie przepuszcza powietrze, dzięki czemu wypoczynek na nim będzie wyjątkowo przyjemny. Hamak zajmuje niewiele miejsca i możesz wszędzie go ze sobą zabrać, np. na wycieczkę, na plażę itp. Jest łatwy w przechowywaniu. Dzięki dwóm drewnianym poprzeczkom, hamak jest wyjątkowo wygodny i stabilny . Hamak możesz powiesić niemal wszędzie. Wystarczy przywiązać oba końce do stabilnej powierzchni - np. do słupków, haków czy drzew. Kod produktu: 1127
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
33,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię