deb190b3-a3b6-4da3-ac34-700276611c76
Wróć do listy

Grill Węglowy Duży Gril Ogrodowy Wędzarnia Pokrywa 5165

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Grill Węglowy Duży Gril Ogrodowy Wędzarnia Pokrywa 5165

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • KAMINER – produkt polskiej marki, oferującej szeroko pojęty asortyment kominkowo – grzewczy.
  • METALOWA OBUDOWA, DWA RUSZTY – odporna na wysokie temperatury. Duży ruszt na jedzenie pozwoli na grillowanie dla całej rodziny. Ruszt na węgiel chroni palenisko i ułatwia czyszczenie grilla.
  • SPECYFIKACJA – kolor czarny; obudowa metal; waga ~16,85kg; wymiary po rozłożeniu 117x103cm; wymiary wędzarki 30,5x30,5cm.
  • TERMOMETR, KOMIN ORAZ REGULACJA DOPŁYWU POWIETRZA - pozwolą na grillowanie dokładnie w takiej temperaturze jakiej potrzebujesz - maksymalna kontrola nad grillowaniem.
  • PRAKTYCZNE KOŁA - ułatwiają przemieszczanie grilla - wystarczy lekko unieść grill i pociągnąć za uchwyt.
szt.

O produkcie

GRILL Z WĘDZARKĄ KAMINER – produkt polskiej marki, oferującej szeroko pojęty asortyment kominkowo – grzewczy. METALOWA OBUDOWA, DWA RUSZTY – odporna na wysokie temperatury. Duży ruszt na jedzenie pozwoli na grillowanie dla całej rodziny. Ruszt na węgiel chroni palenisko i ułatwia czyszczenie grilla. SPECYFIKACJA – kolor czarny; obudowa metal; waga ~16,85kg; wymiary po rozłożeniu 117x103cm; wymiary wędzarki 30,5x30,5cm. TERMOMETR, KOMIN ORAZ REGULACJA DOPŁYWU POWIETRZA - pozwolą na grillowanie dokładnie w takiej temperaturze jakiej potrzebujesz - maksymalna kontrola nad grillowaniem. PRAKTYCZNE KOŁA - ułatwiają przemieszczanie grilla - wystarczy lekko unieść grill i pociągnąć za uchwyt. SPECYFIKACJA kolor: czarny obudowa: metal waga: ~16,85kg WYMIARY po rozłożeniu (wys/szer): 113x103cm wędzarka (wys/szer): 30,5x30,5cm Grill ogrodowy z wędzarką. Produkt polskiej marki KAMINER , oferującej szeroko pojęty asortyment kominkowo - grzewczy. Zestaw do samodzielnego złożenia (łatwy montaż, instrukcja w j. polskim w zestawie). Można na nim grillować standardowo lub wędzić. Kółka i uchwyt ułatwiające przenoszenie grilla. Posiada dwie komory, których można używać oddzielnie. Komin zapewnia idealną cyrkulację powietrza (posiada klapkę którą można zamknąć). Dwa ruszty - na jedzenie i na węgiel, praktyczna przednia półka np. na talerze czy przybory. Ponadto, grill posiada dolną, siatkową półkę z metalu, np. na drewno. Dodatkowo grill posiada termometr. 1. SZEROKA PÓŁKA Na półce można ułożyć talerze, akcesoria grillowe i jedzenie, zamiast chodzić od grilla do stołu. 2. KOŁA TRANSPORTOWE I UCHWYT Wystarczy z jednej strony lekko unieść grill i pociągnąć za uchwyt, aby bez wysiłku przenieść grill, dzięki kołom. 3. PÓŁKA DOLNA Pozwoli na przechowywanie akcesoriów, węgla itp. 4. DWA RUSZTY Duży ruszt na jedzenie pozwoli na grillowanie dla całej rodziny. Ruszt na węgiel chroni palenisko i ułatwia czyszczenie grilla. 5. TERMOMETR, KOMIN ORAZ REGULACJA DOPŁYWU POWIETRZA Pozwolą na grillowanie dokładnie w takiej temperaturze jakiej potrzebujesz. 6. DWIE KOMORY Pozwolą na oddzielne grillowanie i wędzenie Twoich ulubionych potraw. Węgiel należy układać na ruszcie do węgla. Nie należy go wsypywać bezpośrednio na dno komory grilla. 1 - ruszt na jedzenie 2 - węgiel 3 - ruszt na węgiel 4 - komora grilla Uwaga: Na pokrywie znajduje się naklejka ostrzegawcza. Można ją również z łatwością odkleić bez naruszenia powierzchni grilla. W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku, NASZ GRILL jest dobrze zabezpieczony, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że uszkodzi się on w transporcie. Kod produktu: 5165
Marka
KAMINER

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
239,00 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię