5df9160f-228c-4355-9efa-631958ee6798
Wróć do listy

Elektryczna Maszynka do Papierosów Nabijarka Tytoń 3120

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Elektryczna Maszynka do Papierosów Nabijarka Tytoń 3120

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • REGULACJA GĘSTOŚCI WYPEŁNIENIA – przy użyciu pokrętła pozwala na nabicie odpowiedniej ilości wypełnienia, zgodnie z własnymi potrzebami.
  • PROSTA W OBSŁUDZE – szybka i niezwykle prosta obsługa maszynki do papierosów nie będzie stanowiła problemu dla nikogo.
  • KOMPAKTOWA – niewielkie wymiary i waga maszynki sprawiają, że nie zajmuje wiele miejsca i można ją bez problemu przenosić.
  • PORĘCZNA – sprawdza się zarówno w domu, jak również w czasie wyjazdów.
  • SPECYFIKACJA – rozmiar gliz: standardowy 8mm; zasilanie 220-240V; wymiary (dł/szer/wys): 15,4/7,5/7cm; waga zestawu 310g.
szt.

O produkcie

NABIJARKA DO PAPIEROSÓW REGULACJA GĘSTOŚCI WYPEŁNIENIA – przy użyciu pokrętła pozwala na nabicie odpowiedniej ilości wypełnienia, zgodnie z własnymi potrzebami. PROSTA W OBSŁUDZE – szybka i niezwykle prosta obsługa maszynki do papierosów nie będzie stanowiła problemu dla nikogo. KOMPAKTOWA – niewielkie wymiary i waga maszynki sprawiają, że nie zajmuje wiele miejsca i można ją bez problemu przenosić. PORĘCZNA – sprawdza się zarówno w domu, jak również w czasie wyjazdów. SPECYFIKACJA – rozmiar gliz: standardowy 8mm; zasilanie 220-240V; wymiary (dł/szer/wys): 15,4/7,5/7cm; waga zestawu 310g. SPECYFIKACJA rozmiar gliz: standardowy; 8mm zasilanie: 220-240V wymiary (dł/szer/wys): 15,4/7,5/7cm waga zestawu: 310g waga z opakowaniem: 360g W ZESTAWIE: nabijarka pędzelek do czyszczenia dobijaczka do tytoniu Nabijarka do papierosów doskonale sprawdzi się do wykonania papierosów czy to w domu, czy też w trakcie pobytu poza nim. Dzięki tej wydajnej maszynce do papierosów w krótkim czasie można przygotować jeden lub nawet całą paczkę papierosów jednocześnie . Przygotowanie paczki papierosów może zająć zaledwie około 5 minut. Stosowanie nabijarki do papierosów obniża koszt produkcji każdej paczki o nawet 80%. Jakość papierosów wykonanych elektryczną maszyną o papierosów nie odbiega od tych, które kupujemy w sklepach, a często może być nawet wyższa. Elektryczna maszyna do papierosów posiada możliwość płynnego regulowania nabicia papierosa . Dzięki tej funkcji maszynki do papierosów każdy, kto pali papierosy może ustawić pożądaną gęstość wypełnienia zgodnie z własnymi potrzebami. Maszynka do papierosów jest urządzeniem bardzo prostym i intuicyjnym w obsłudze, a ponadto niezwykle szybkim oraz trwałym, dzięki czemu może być użytkowana przez długi czas . Wystarczy nacisnąć uchwyt pod prowadnicą, a następnie wsunąć gilzę i wsypać tytoń do pojemnika. W następnym kroku należy ustawić pożądaną gęstość wypełnienia papierosa przy pomocy pokrętła, a potem nacisnąć przycisk, a maszynka przygotuje papierosa. Wytworzona została z materiałów, które zapewniają jej długi okres eksploatacji oraz stabilną pracę. Maszynka do papierosów, dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym oraz nowoczesnemu wykonaniu, idealnie nadaje się na prezent. Elektryczna nabijarka do papierosów pasuje do standardowych gilz o średnicy 8 mm . Posiada ponadto wyjątkowo pojemny zbiornik, dzięki czemu nie trzeba co chwilę uzupełniać w niej poziomu tytoniu. Kod produktu: 3120
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
34,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię