Przenośne głośniki

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Głośniki bezprzewodowe Bluetooth

Jaki głośnik bezprzewodowy (Bluetooth) kupić?

Aby muzyka nie rozbrzmiewała tylko w słuchawkach, warto zakupić funkcjonalne i niezawodne głośniki bezprzewodowe. Nie tylko zagwarantują odpowiednią jakość dźwięku, ale też umożliwią odtworzenie muzyki z telefonu lub komputera. Do ich największych zalet należy mobilność. Głośniki przenośne są lekkie i nie wymagają stałego podłączenia do źródła energii, co pozwala na częstą zmianę miejsca ich ustawienia. Można je stosować zarówno w domu, jak i podczas wyjazdów wakacyjnych, by relaksować się przy dźwiękach muzyki.

Głośniki bezprzewodowe – praktyczne i wytrzymałe

W ofercie sklepu Carrefour dostępne są głośniki Bluetooth różnego typu. Znajdziemy tutaj zarówno kompaktowe modele o atrakcyjnym designie, jak i nieco większe, doskonałe na huczne imprezy. Wiele głośników zostało wyposażonych w dodatkowe funkcje, takie jak efekty świetlne czy mikrofon. Większość z nich jest odporna na zachlapania. Dzięki temu głośniki przenośne możemy bez obaw zabrać ze sobą na piknik lub słuchać muzyki w łazience, podczas kąpieli. Ich duża wytrzymałość to zasługa solidnego wykonania oraz zastosowania wysokogatunkowych materiałów. Nowoczesna technologia pozwala na uzyskanie fantastycznej jakości dźwięku, mimo niewielkich rozmiarów urządzenia. Głośniki bezprzewodowe wyposażone są w akumulator, umożliwiający wielogodzinną pracę. Niektóre modele można też zasilać wymiennymi bateriami. Są proste w obsłudze, a sterowanie nimi często jest intuicyjne. Dzięki estetycznej, uniwersalnej obudowie, głośniki Bluetooth sprawdzą się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w plenerze.

Głośniki przenośne – najważniejsze parametry

Wybierając głośniki, warto kierować się nie tylko ich wyglądem, ale też parametrami, które zagwarantują dobrą jakość dźwięku. Jeśli lubimy głośno słuchać muzyki, zwróćmy uwagę na to, by wybrany model miał dużą moc. Głośniki bezprzewodowe zwykle nie przekraczają 10-20 W. Ma to związek z kompaktowym rozmiarem tych urządzeń. Duże znaczenie ma także zasięg działania głośników. Im będzie szerszy, tym większa może być odległość od komputera lub telefonu. Głośniki Bluetooth to nie jedyne bezprzewodowe rozwiązanie. Niektóre modele wykorzystują moduł Wi-Fi lub AirPlay, odpowiedni w przypadku posiadania urządzeń firmy Apple. Zanim dokonamy zakupu, sprawdźmy też wydajność akumulatora. Konieczność częstego ładowania baterii z pewnością ograniczy mobilność głośników przenośnych. Jeśli zamierzamy wykorzystywać urządzenie głównie w plenerze, wybierzmy wodoodporny model, o trwałej obudowie i dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Głośniki Bluetooth – dodatkowe funkcje

Z myślą o wymagających Klientach, wielu producentów decyduje się na wprowadzenie do głośników dodatkowych funkcji. Dzięki temu są one jeszcze bardziej praktyczne. Głośniki bezprzewodowe z wbudowaną pamięcią nie wymagają podłączenia do telefonu. Muzyka przechowywana jest bezpośrednio w urządzeniu. Wystarczy je włączyć, by cieszyć się dźwiękiem. Niektóre modele zostały wyposażone w ekran LCD, informujący o aktualnie granym utworze. Inne głośniki przenośne mogą być sterowane zdalnie, przy użyciu pilota. Wiele osób decyduje się na urządzenie z funkcją radia lub mikrofonu. Sklep Carrefour oferuje swoim Klientom szeroki wybór głośników, wśród których znajdują się modele pochodzące od znanych marek, o różnych rozmiarach i kolorach obudowy. Ceny głośników Bluetooth są niezwykle zróżnicowane, w zależności od parametrów urządzenia. Najtańsze modele to wydatek, wynoszący kilkadziesiąt złotych, natomiast koszty zakupu głośników z najwyższej półki mogą wahać się nawet w granicach 2 000 zł.