PS4

Elektronika

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Konsole PS4 (PlayStation 4)

Jaką konsole PlayStation 4 kupić?

Myśląc PlayStation 4, co tak naprawdę mamy w głowie? Rodzina konsoli PlayStation 4 jest w końcu rozbudowana i w praktyce zawiera w sobie kilka różniących się od siebie modeli urządzeń. Gracze od lat nie potrafią się zdecydować, który model jest najlepszy. Dlatego też, postaramy się usystematyzować informacje i porównać ze sobą dostępne na stronach sklepu Carrefour.pl konsole PS 4.

PlayStation 4 – rodzina urządzeń multimedialnych

Oferta przygotowana przez sklep Carefour.pl zawiera kilka wersji, w jakich występują konsole PlayStation 4. Różnią się one między sobą nie tylko kolorem i designem. Najważniejsze różnice między nimi to seria oraz pojemność dysku. Sprawdźmy zatem jakie konsole PS 4 można znaleźć na naszych stronach.

Modele konsoli PlayStation 4

Do dnia dzisiejszego koncern Sony wypuścił do sprzedaży wiele różnych serii konsoli PS 4. Na rynku znaleźć można 3 klasyczne serie urządzenia pod nazwą PlayStation 4:

 • CUH-1000 – pierwszy dostępny model z rodziny PS 4. Niestety nie najlepszy pod względem jakości. Użytkownicy narzekają na nadmierne nagrzewanie się modeli z tej serii, a także hałas podczas działania.
 • CUH-1100 – dzięki nowemu sposobowi zasilania, konsole z tej serii nie nagrzewają się tak mocno, jak ich poprzedniczki. Posiadają również bardziej wydajną płytę główną.
 • CUH-1200 – najnowsza seria konsoli PS 4. Charakteryzują się wysoką energooszczędnością, nie są również głośne. Designersko, wymieniono materiał, z którego powstawała górna płytka, z błyszczącej, narażonej na zarysowania na matową, wykonaną z plastiku.

Wersje konsoli PS4

Do wyboru graczy koncern Sony udostępnił trzy modele konsoli PlayStation 4:

 • Konsole PlayStation 4 w wersji klasycznej – dostępne z dyskiem wewnętrznym o pojemności od 500 GB do 1 TB.
 • Konsole PlayStation 4 w wersji Slim – urządzenia z serii CUH-2000. Konsole PS 4 Slim są około 40 % mniejsze od wersji klasycznej. Pojemność dysku twardego pozostała bez zmian (500 Gb – 1 TB). Poprawiono znacząco energooszczędność.
 • Konsole PS 4 Pro – występuje również jako PlayStation 4 Neo. Jest to najnowszy produkt Sony. Należy do serii CUH-7000. Ta wersja to prawdziwe centrum multimedialne. Działa w jakości 4K, oferuje bardzo wysoką jakość grafiki. Charakteryzuje się również zwiększonym taktowaniem procesora. Jest to zdecydowanie najpotężniejsza konsola do gier dostępna obecnie na rynku. Jej jakość nie została do tej pory pobita przez żadnego z konkurentów. Niesamowite doznania dla graczy jakie oferuje konsola PlayStation 4 Pro z pewnością zniwelują wyższy pobór energii oraz większe wymiary i wagę urządzenia.

Jaką konsolę PS 4 wybrać?

Na wybór konsoli PS 4 zasadniczy wpływ powinien mieć charakter oraz potrzeby gracza. To właśnie dla spełnienia potrzeb użytkowników powstały różne modele urządzenia i dzięki tej różnorodności każdy może znaleźć wśród oferty konsoli PS 4 najlepszy sprzęt dla siebie.

Rozważając zakup możemy wziąć pod uwagę kilka elementów różniących poszczególne wersje konsoli od siebie. Najważniejsze z nich to bez wątpienia:

 • Kolorystyka i design - wbrew pozorom są to istotne cechy często stawiane na pierwszym miejscu. Konsole PS4 dostępne są w dwóch kolorach – czarnym i białym. Czarne konsole mają klasyczny charakter, białe natomiast wyglądają efektownie i designe
 • rsko. Wybierając konsole PlayStation 4 najczęściej decydujemy się na te, które po prostu bardziej nam się podobają.
 • Pojemność dysku twardego - konsole PS 4 dostępne są w wersjach z dyskiem 500 GB i 1 TB. Różnica jest znacząca. Również w cenie. Jeśli więc nie korzystamy z wielu gier, nie ma potrzeby kupować dysku o pojemności 1 TB. Duża pojemność sprawdzi się w przypadku, gdy z jednej konsoli korzysta więcej niż jedna osoba i każda ma swoje ulubione gry.
 • Wielkość urządzenia - dla miłośników kompaktowych sprzętów najlepszym rozwiązaniem będzie niewielka konsola PlayStation 4 Slim.
 • Jakość grafiki - bez wątpienia, w tym przypadku najwyższą jakość oraz najlepsze wrażenia zapewni jedynie PlayStation 4 Pro.
 • Niska cena - dla oszczędnych proponujemy klasyczną wersję PlayStation 4 z dyskiem 500 GB.

Decyzja o zakupie konsoli PlayStation 4 jest najczęściej wypadkową oczekiwań graczy, a zasobnością ich portfela. Jeżeli jesteśmy w stanie odłożyć większą kwotę i wstrzymać się z zakupem, z pewnością PS4 w wersji Pro będzie najlepszym wydatkiem. Musimy wziąć jednak pod uwagę, jak często będziemy korzystać z konsoli i czy tak potężna maszyna jest nam w rzeczywistości potrzeba. Do sporadycznego grania zdecydowanie wystarczającym rozwiązaniem będą niższe wersje konsoli. Niezależnie jednak od decyzji zakupowych, sklep Carrefour.pl serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą obejmującą konsole PlayStation 4. Na stronach naszego sklepu znajdziecie nowoczesny sprzęt dla każdego, którego ceny z pewnością Was zaskoczą. Sklep oferuje konsole PlayStation 4 w każdej wersji oraz różnych konfiguracjach, jeżeli chodzi o design orz pojemność.Jesteśmy przekonani, że każdy, mniej lub bardziej zapalony gracz, znajdzie na naszych stronach konsolę PlayStation 4 idealną dla swoich oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Carrefour.pl.